Reklama

Reklama

Rozgrzewka dla urody

Szybciej uporasz się z nadwagą, ujędrnisz skórę i odprężysz umysł, gdy rozgrzejesz ciało.

Znika tłuszcz i chandra

Kosmetyki rozgrzewające nie tylko przyniosą uczucie błogiego ciepła, ale też wyszczuplą i odprężą. Kosmetyk wyszczuplający z kofeiną zawiera składniki pobudzające krążenie, wystarczy odrobinę balsamu nanieść (nie masować!) na skórę i od razu zrobi się gorąco. Czasem efekt rozgrzania trzeba wspomóc masażem, np. kapsaicyna pozyskiwana z papryki działa wolniej. Kosmetyki rozgrzewające i wyszczuplające również doskonale wygładzają, skóra staje się niezwykle miękka. A to nie koniec zalet. Orientalne, kwiatowe i cytrusowe aromaty wspomagają leczenie depresji, migrenowe bóle głowy, a nawet walczą z otyłością - tak działają aromaty cytrusowe: grejpfrutowy i pomarańczowy.

Reklama

Stopy i dłonie

Chłodne kończyny rozgrzeje kąpiel z aromatyczną solą zmiękczającą naskórek. Zawiera wyciąg z imbiru, który poprawia krążenie, łagodzi obrzęki i rozgrzewa. Po ciepłej kąpieli wykonaj masaż peelingiem, a zobaczysz, jak gładka może być skóra stóp, łydek i rąk. Gdy zimne stopy nie pozwalają zasnąć, wetrzyj krem rozgrzewający z papryką i imbirem. Pamiętej - kąpieli i kremów rozgrzewających nie wolno stosować, gdy ciało jest mocno wyziębione i zmarznięte!

Muszle, kamienie

Masaż ciepłymi muszlami lub kamieniami zmniejsza napięcie mięśni, poprawia ukrwienie. Muszle wypełnione są żelem z algami morskimi, wodorostami wodą i solą morską oraz olejkami, które uwalniają się podczas zabiegu. Masaż ciepłymi kamieniami bazaltowymi poprawia krążenie i rozluźnia mięśnie.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy