Reklama

Reklama

Szaleństwo na okrągło

Hula hop sposobem na wąską talię

Pamiętasz, jak będąc dzieckiem, świetnie bawiłaś się, kręcąc obręczą hula hop na podwórku? Jeśli możesz sobie sprawić taką dziś, koniecznie spróbuj wykorzystać ją podczas codziennej gimnastyki! Poniżej pokazujemy kilka pomysłów na trening.

Stań na lekko rozstawionych stopach. Koło puść na wysokości talii i zacznij kręcić biodrami tak intensywnie, by obręcz nie spadła.

Leżąc na podłodze, umieść hula hop na wysokości łydek i unieś wyprostowane nogi. Na zmianę opuszczaj je i unoś. Zwróć uwagę, żeby plecy cały czas przylegały do podłoża.

Wyprostuj się, złącz stopy i chwyć obręcz. Naciśnij na boki hula hop, przytrzymaj chwilę i odpuść. Powtórz ćwiczenie przynajmniej kilka razy.

Usiądź na podłodze. Przełóż koło przez głowę i ustaw je na poziomie klatki piersiowej. Trzymając przed sobą wyprostowane ręce, powoli balansuj tułowiem do przodu oraz do tyłu.

Reklama

Leżąc na plecach, umieść obręcz hula hop na wysokości talii i stabilnie oprzyj stopy na podłodze. Dłońmi chwyć górną krawędź. Przetaczaj się z boku na bok.Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: hula-hop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje