Reklama

Reklama

Z morskiej toni

Algi morskie - zastosowanie

Kolagen morski pozyskiwany z alg działa skutecznie i delikatnie. Jest idealny do skóry wrażliwej.

Ciało pięknie nakarmione

Kosmetyki wzbogacone kolagenem morskim są wymarzone do codziennej pielęgnacji skóry suchej. Minerały zawarte w kolagenie wzmacniają, ujędrniają i uelastyczniają skórę, zapobiegając jej wiotczeniu. Algi są bogate w substancje organiczne (aminokwasy, węglowodany, proteiny, mikroelementy, minerały).

Składniki pochodzące z alg bez problemu pokonują barierę lipidową naskórka i płynnie przenikają przez skórę, uelastyczniają ją, poprawiają sprężystość. Zwłaszcza, gdy jest to skóra dojrzała, tracąca jędrność. Kolagen morski działa bardzo łagodnie, dlatego często kosmetyki te są przeznaczone do skóry wrażliwej.

Reklama

Cera świeża i gładka

Jednym z najbogatszych źródeł minerałów są algi morskie. A co ważne, są one doskonale przyswajane. Kolagen morski znakomicie wpływa na odbudowę struktury skóry, szybko i skutecznie spłyca zmarszczki. Algi bogate w witaminy i minerały zapewniają odpowiednie nawilżenie, intensywną regenerację. Przywracają cerze świeżość i zdrowy koloryt. Bardzo rzadko wywołują podrażnienia.

Miejsca wielkiej troski

W tych miejscach skóra znacznie szybciej traci elastyczność, zmarszczki mocniej pogłębiają się - to skóra pod oczami i wokół ust. W sukurs przyjdą kosmetyki z kolagenem morskim, dając skórze prawdziwą bombę regenerujących minerałów. Kolagenowa maseczka na okolice ust w postaci płatków z aktywnym serum zawiera czysty kolagen morski.

Więcej w serwisie:

Gładkie stopy bez tarki. Prosty krem za mniej niż złotówkę!

Skórka od banana wybieli zęby lepiej niż najdroższa pasta

Jak dbać o storczyki, aby kwitły przez wiele lat?


Świat i Ludzie 22/2014

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama