Reklama

Reklama

Zamiast całych rękawów - malutkie wzory. Moda na mikro tatuaże

Podejście do tatuaży zmieniało się na przestrzeni lat. Obecnie wzory na ciele nie wzbudzą wielu sensacji, szczególnie gdy są małe i niezbyt eksponowane. Właśnie na takie tatuowanie jest teraz największa moda. Zobacz, czym są mikro tatuaże i poznaj najciekawsze inspiracje.

Mikro tatuaże. Czym są?

Mikro tatuaże są idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które pragną ozdobić swoje ciało, uwiecznić na nim ważny moment z życia czy symbol. Jeśli chodzi o miejsca dla takich małych wzorów, najlepsze będą nadgarstki, miejsce za uszami, szyja czy kostki.

Trzeba jednak pamiętać, że tak małe tatuaże mogą też powodować pewne problemy. Przede wszystkim, gdy jest dużo cienkich linii obok siebie, wzór może się po prostu rozmyć. Ważne jest też unikanie dłoni i stóp - skóra jest na nich specyficzna i tatuaż będzie szybciej blaknąć.

Mikro tatuaże wzory

Najpopularniejszymi wzorami do mikro tatuaży są przede wszystkim cyfry, litery czy krótkie słowa. Modne są także motywy związane z naturą - księżyc, słońce, listek, kwiatek, fala czy góra, oraz znaki zodiaku pod postacią konstelacji gwiazd.

Reklama

Czytaj więcej:

Cara Delevingne podkreśliła swoją przyjaźń z Seleną Gomez, robiąc sobie tatuaż

Czy tatuaże szkodzą zdrowiu?
Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: tatuaże | ciało

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy