"Mara" to pełna emocji i erotyzmu historia kobiety, która w poszukiwaniu wolności i miłości nie waha się przekraczać granic. O tym też rozmawiają obie dziennikarki: czy kobiety żyją, spełniając oczekiwania innych i według narzuconych norm społecznych, czy też coraz częściej decydują się na podążanie własną drogą, także za cenę samotności, która często staje się świadomym wyborem. To rozmowa o relacjach między mężczyznami a kobietami i o tym, czy oznacza to odwieczną walkę płci czy pokojowe współistnienie z poszanowaniem wszystkich naturalnych różnic. To także podróż do doświadczeń dzieciństwa i tego, co nas kształtuje oraz o dojrzewaniu do podejmowania świadomych wyborów.
Zapraszamy.








