"Circus Funestus", Sofie Krog zaprasza na Materia Prima

Sofie Krog, Dunka (ur.1977 r.), odbyła trening w zakresie teatru fizycznego i aktorstwa w szkołach komedii i mimu w Danii i Anglii. Wciągnięta w świat lalek z sukcesem tworzy jako samouk lalkarstwa – lalkarz i konstruktor lalek. Sofie pracuje także w filmie i telewizji; wraz z wieloma znanymi lalkarzami, animatorem w słynnej filmowej produkcji „Strings”. David Faraco, Hiszpan (ur. 1972 r.), studiował teatr w Hiszpanii, a dziś pracuje jako profesjonalny lalkarz, scenograf, technik sceny i aktor. Prze dziewiętnaście lat pracował dla Titirimundi, największego hiszpańskiego festiwalu teatru lalek. Od wielu lat współpracuje także z Libélula Puppet Theatre Company. Od 2004 roku Faraco jest aktorem, scenografem i projektantem lalek w teatrze Nao D.amores.

Apokaliptyczna komedia miłosna.

Wieczorne przestawienie właśnie się zaczęło, Circus Funestus bawi zadowoloną publiczność subtelnymi numerami cyrkowymi. Ale tego wyjątkowego wieczoru mikroskopijny bohater, pan Flea (Pchła), postanawia publicznie wyznać swoją miłość uroczej słonicy Miss Eleonor! Ta beznadziejna deklaracja miłości sprawia, że intryga zaczyna się toczyć. Bezwzględny złoczyńca, Mr. Whip (Bat), oszalał z zazdrości i cały zabawny program cyrkowy zmierza ku destrukcji … tak rozpoczyna się toczone w szaleńczym tempie polowanie, by uratować miłość i cyrk od upadku.

Witamy na wyjątkowym cyrkowym przedstawieniu, w którym lalki, film, muzyka i efekty specjalne tworzą komiczne, pełne magii uniwersum.