Reklama

Reklama

​Nowy zapach Jean Paul Gaultier: Scandal

W ciągu dnia jest miodowy, świeży i apetyczny. Wyraźnie wyczuwamy w nim gardenię i czerwoną pomarańczę. Jest soczysty i nieodparty - wydaje się niemal nieosiągalny. Nocą staje się zmysłowy i kuszący: miód łączy się z paczulą. Taki jest nowy zapach Jean Paul Gaultier Scandal.

Zapach

Zapach, jako bardzo kobiecy, na dzień dobry jest pełen świeżości i kwiatów - urzeka połączeniem soczystej pomarańczy i gardenii. Lecz po chwili miód i paczula dodają zmysłowości, niemal perwersyjnej, która wywołuje ciarki na skórze... Jakże to w stylu Jean Paula Gaultier.

- Użyłam paczulolu - ekstraktu pochodzącego z oczyszczonej paczuli. Jego nuty są bardziej precyzyjne, ostre i nowoczesne. W swoim wywiadzie dotyczącym wspomnień o Paryżu, monsieur Gaultier wspomina piękną rudowłosą modelkę, którą poznał na jakimś pokazie i która pachniała paczulą. Powiedział wówczas: "Ale szok. Nieznane perfumy, które otworzyły drzwi do zakazanego świata. Perfumy zakazanego owocu. Ekscytujące. Każdy zapach jest powiązany z seksualnością - o wiele bardziej niż ubiór" - mówi twórczyni zapachu Daphne Bugey. - I tak, ostatecznie, ów akord miodowo-szyprowy łączy się z erotyzmem i wyrafinowaniem.

Reklama

Historia

Pod koniec dnia dzień i noc są zawsze obecne, przekazując nieodparte pomieszane przesłanie.

Witamy w radosnym i elektryzująco rozpustnym świecie Pigalle! Jest oczywiście noc. Im ciemniejsza noc, tym bardziej będzie kolorowa!

W świecie, w którym panuje polityczna poprawność, wywołanie małego skandalu i jednoczesne nawiązanie nowych przyjaźni może być naprawdę zabawne.

Bohaterką zapachu jest seksowna Pani Minister. W ciągu dnia ze wszech miar poważna, z głową zanurzoną w dokumentach, pomimo swojej seksownej spódnicy z kolekcji Jean Paul Gaultier z rozcięciem sięgającym uda.

Nocą Pani Minister przeobraża się w ekscytującego nocnego marka. Te dwa światy nadał mogły pozostać rozdzielone... jednak pewnego dnia paparazzi zrobił zdjęcie, które zalało sieć... Wybuchł wielki skandal!

Opakowanie

Ach, pozory... Na pozór wszystko jest tu bezpieczne - najbardziej kultowa blaszana puszka na świecie. Ale tym razem pokryta aksamitem. W dzień widzimy, że jest różowa. Nocą rozpoznajemy ją pieszczotliwym dotykiem. W obu przypadkach to niezapomniane doznanie.

Flakon

Szklany flakon - très chic. Płyn zapachu jest różowy, kobiecy, intymny, pudrowy. Jednak pamiętajmy, że od 20 lat perfumy marki Jean Paul Gaultier były popiersiami (i miały biust). Dla tych wszystkich, którzy zastanawiali się, gdzie podziały się nogi, oto one!

Para wzniesionych ku niebu nóg na korku zapowiada skandal. Ponieważ, tak - i tym gorzej dla tych, których łatwo zaszokować -  łatwo jest stracić głowę, nawet gdy ma się głowę na karku.

Ceny:

Scandal EDP 30 ml: 235 zł; 50 ml: 335 zł; 80 ml: 439 zł.

Scandal żel pod prysznic 200 ml: 125 zł.

Scandal balsam do ciała 200 ml: 125 zł.

Produkty do 4 września 2017 roku będą dostępne wyłącznie w perfumeriach Douglas i na stronie Douglas.pl


 

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy