Reklama

​Scandal ma... długie nogi!

Przechodnie z ulicy na modowym wybiegu, mężczyźni w spódnicach, gorset z wystającymi stożkami na biuście. Jean Paul Gaultier dał się poznać jako bezkompromisowy artysta, który nie robi sobie nic z politycznej poprawności.

Oto jego najnowszy Scandal...

Zapachy Jean Paul Gaultier kojarzą ci się z charakterystycznymi flakonami w kształcie popiersia? Teraz to się zmieni. Nowy, niezwykle sensualny zapach Scandal zamknięto w opływowej buteleczce z korkiem w kształcie smukłych kobiecych nóg wzniesionych do góry!

A jak pachnie Scandal? "Mamy tu strukturę szyprową, drzewną, pełną charakteru z impertynencką dozą miodu" - opisuje kreatorka zapachu, Daphne Bugey.

Kompozycja opiera się na paczuli, którą uzupełniają gardenia i czerwona pomarańcza. Miód nadaje zapachowi słodyczy. Kto go pokocha?

Reklama

Tylko teraz 27.07-04.09.2017 zapach dostępny wyłącznie w perfumerii Douglas i na Douglas.pl

O Scandalu mówi Agata Krawczyk, Ekspert Zapachowy Douglas:

Jean Paul Gaultier uwielbia szokować. Stawia na oryginalność nie tylko w modzie, ale również w zapachach. Jego perfumy od zawsze kojarzą się z kontrowersją. Flakony przypominające nagie męskie torsy, ale również same kompozycje zapachowe głęboko zapadające w pamięć.

Projektant wywołuje skrajne emocjei niezatarte wrażenie! Ludzie właśnie w taki sposób pragną dzisiaj podkreślić swoją oryginalność. 

Jego zapachy są uwielbiane od lat. Wielokrotnie to miłości na całe życie. Oto kolejne śmiałe posunięcie Pana Gaultier, SKANDAL!


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy