Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

5 krótkich uczesań

Niepozorna długość, ale... ogromne możliwości! Podpowiadamy, jak bez skomplikowanych urządzeń i wizyt w salonie fryzjerskim w efektowny sposób wystylizować krótkie włosy i być jak Sharon Stone (58)!

Nonszalancka grzywka

Użyj pianki lub kosmetyku unoszącego włosy u nasady. Susz je, kierując w lewą stronę. Następnie użyj ciepłego strumienia powietrza z suszarki i jednocześnie lakieru: to doda fryzurze objętości. Na koniec przeczesz ją palcami, aby powstał kontrolowany nieład.

Elegancka objętość

Po nałożeniu pianki dodającej objętości, wysusz włosy, nawijając ich pasma na grubą szczotkę lub duże wałki. Kiedy będą suche, nałóż na na dłonie pastę matującą i delikatnie zaczesz wszystkie kosmyki do tyłu tak, aby nie naruszyć uzyskanego efektu.

Subtelna klasyka

Na początek spryskaj pasma sprejem unoszącym je u nasady. Wysusz je na gładko, przeczesując palcami w kierunku karku. Następnie użyj delikatnego lakieru i zaczesz włosy do tyłu grzebieniem o szeroko rozstawionych ząbkach - dzięki temu fryzura zyska lekkość.

Reklama

Lekko i zadziornie

Modelowanie zacznij od nałożenia pianki dodającej objętości u nasady i olejku na końce włosów. Palcami zrób nieregularny przedziałek i susz włosy na prawą stronę, w kierunku czoła. Prawą stronę pasm susz delikatnie, odbijając włosy u nasady. Na koniec użyj produktu teksturyzującego.

Nieidealna gładkość

Na pasmo włosów nad czołem nałóż piankę i wysusz je na dużej szczotce. Następnie nakręć je na grubą lokówkę. Kosmyki nad uszami wysusz na gładko, zaczesując je do tyłu i przygładź żelem. Górę przeczesz palcami. Wepnij ozdobną spinkę.

SHOW 20/2016

Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy