Reklama

Reklama

Dynamiczne nawilżanie

Ewa Kocur - krem Vichy Aqualia Thermal

Hmm, w zasadzie to ankieta już oddała moją opinie na temat kremy. Ale powiem jak ja to widzę. Krem stosowałam rano i wieczorem.

Przyznam się, że nigdy nie było mnie stać na drogi krem ale teraz wiem, że lepiej dołożyć niż udawać, że jakiś tani produkt jest skuteczny. Ten krem przeszedł moje oczekiwania. Teraz wiem, że watry jest swojej ceny! Skora doskonale nawilżona, krem niesamowicie i niepowtarzalnie pachnie...żeby nie było...mój mąż jakoś zaczął więcej mnie całować...mówi "kochanie a czym ty tak ładnie pachniesz?". Przyznaje zapach powala!

Teraz coś zabawnego...dałam mamie żeby sobie kilka razy użyła (55lat)...a jak poszliśmy do góry do rodziców to mój mąż "a co Ty mamo wyspałaś się? U fryzjera byłaś"...faceci są zabawni. Teraz wiem dlaczego brakowało mi powodzenia za młodzieńczych lat - stosowałam niewłaściwy krem ;) reasumując: będę polecać...będę kupowała mamie na urodziny...będę chciała go otrzymywać od męża przy każdej możliwej okazji bo w takiem tempie z takim kremem szybko się na pewno nie zestarzeje ;)

Reklama

A na samym końcu chciałbym poprosić o serum ;)

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy