Reklama

Reklama

Dynamiczne nawilżanie

Monika Kowalczyk - serum Vichy Aqualia Thermal

Serum ma fajną, lekką, silikonową konsystencję. Dobrze się rozprowadza, dobrze wchłania, dzięki silikonom wygładza i zmiękcza skórę. Po aplikacji czuć bardzo przyjemne odświeżenie i nawilżenie, niestety jeżeli serum zostawimy "samo sobie", bez niczego na wierzchu, uczucie to czasem znika, a pojawia się niekomfortowe uczucie ściągnięcia - po serum nie ma śladu.

Serum ma fajną, lekką, silikonową konsystencję. Dobrze się rozprowadza, dobrze wchłania, dzięki silikonom wygładza i zmiękcza skórę. Po aplikacji czuć bardzo przyjemne odświeżenie i nawilżenie, niestety jeżeli serum zostawimy "samo sobie", bez niczego na wierzchu, uczucie to  czasem znika, a pojawia się niekomfortowe uczucie ściągnięcia - po serum nie ma śladu.

Sprawdza się pod filtr. Rzeczywiście widzę różnicę - odkąd używam serum Vichy zniknął mój podstawowy problem - uczucie suchej skóry po kilku godzinach od nałożenia filtra i makijażu. Teraz rzeczywiście skóra nie wysycha od rana do wieczora, a makijaż wygląda estetycznie cały czas, i z tego jestem zadowolona. Dzięki silikonowej powłoczce i wygładzeniu filtr dobrze sie na serum wchłania oraz świetnie rozprowadza.

Nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienień.

Ma estetyczną i higieniczną buteleczkę z pompką, jest wydajne, ma przyjemny delikatny zapach. Moim zdaniem cena jest trochę zbyt wysoka w stosunku do ilości serum.

Reklama


materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy