Reklama

Reklama

Nowe oblicze pielęgnacji

Odkryj nowe oblicze nocnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej

Podejmując walkę z oznakami zmęczenia i starzenia, Garnier opracował Miracle Cream Noc przeciwzmarszczkowy krem na noc, który daje efekt metamorfozy skóry natychmiast po przebudzeniu i noc po nocy.

W dzisiejszych czasach kobiety prowadzą bardzo aktywny tryb życia, co odbija się na wyglądzie ich skóry. Mimo, że śpią całą noc, rano nadal wyglądają na zmęczone.
Oznacza to, że ich skóra potrzebuje dogłębnej, intensywnej kuracji nocnej, która maksymalnie wykorzysta regeneracyjny potencjał nocy i pozwoli im zwalczyć widoczne na twarzy oznaki zmęczenia oraz starzenia się skóry.
Polki po 40 roku życia częściej sięgają po kremy przeciwzmarszczkowe na noc - aż 83%* i mają konkretne oczekiwania co do stosowanego kremu.

DLA POLEK NAJWAŻNIEJSZE JEST TO, ABY KREM NA NOC**:

Reklama

  • Regenerował skórę (62%)
  • Nawilżał (56%)
  • Chronił przed postępującymi oznakami starzenia (50%)
  • Dawał uczucie komfortu (46%)
  • Poprawiał napięcie skóry (45%)
  • Wygładzał drobne zmarszczki (45%)
  • Redukował oznaki zmęczenia (34%)

*Test konsumencki na próbie reprezentatywnej 1615 Polek w wieku 40-59 lat wybranych kwotowo ze względu na wiek oraz miejsce
zamieszkania, źródło: GFK Polonia, Health & Beauty 2011.
** GFK Polonia, Health & Beauty 2011.


NOC TO NAJLEPSZY CZAS DLA PIELĘGNACJI SKÓRY
W ciągu dnia skóra pełni funkcję ochronną przed różnymi czynnikami stresu, natomiast w nocy wszystko się zmienia, a jest to związane z chronobiologią. Skóra aktywuje naturalne mechanizmy odnowy i w największym zakresie regeneruje się właśnie w nocy. Jest to
idealny czas, by pomóc jej zwalczyć oznaki zmęczenia i starzenia.

Garnier opracował Miracle Cream Noc krem przeciwzmarszczkowy dla efektu odmłodzenia natychmiast po przebudzeniu oraz długotrwałej redukcji oznak starzenia noc po nocy.

Regeneracyjna moc maski zawarta w lekkiej konsystencji kremu Nowa technologia SLEEPING CREAM, której zastosowanie w formule Miracle Cream Noc przynosi widoczne efekty: efekt metamorfozy skóry natychmiast i na długo! Twarz jest widocznie wypoczęta natychmiast po przebudzeniu, a skóra każdej kolejnej nocy odzyskuje młody wygląd!materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy