Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Narodziny nowej miłości

Dominika pytana przez dziennikarzy o Nergala, obraca wszystko w żart. A jednak SHOW udało się ustalić, że Adam zaprasza piękną modelkę na randki i mówi o niej: "Moja dziewczyna".

Na jednej z grudniowych imprez po nagraniu „The Voice of Poland” Adam Darski (34) pojawił się w towarzystwie uroczej szatynki. Bawili się razem obok Kayah i Andrzeja Piasecznego. Przytulali. Cztery dni później widziano ich razem w Łodzi na koncercie Rihanny. Zamiast śledzić gwiazdę na scenie, nie odrywali wzroku od siebie. Ich gesty świadczyły dobitnie, że tych dwoje łączy dużo więcej niż przyjaźń. Później, znowu w Warszawie, Adam przedstawił ją znajomym: „Moja dziewczyna”.

SHOW wie, kim jest ukochana Nergala. Naprawdę nazywa się Dominika Zasiewska i jest prezenterką jednego z telewizyjnych kanałów rozrywkowych. Mieszka w Warszawie, dokąd przyjechała 11 lat temu z pobliskiego Grójca. Studiuje dziennikarstwo.

Reklama

Wrażliwi na kobiece wdzięki widzowie mogą znać ją jako dziewczynę przynoszącą karafkę wody gościom talk-show Kuby Wojewódzkiego. Stąd jej pseudonim – „Wodzianka”.

Pod koniec listopada właśnie u Kuby Dominika namiętnie pocałowała „księcia ciemności”. Nergal stracił dla niej głowę, ale ona informacje o łączącym ich romansie zamieniała w żart.

Dziś przed SHOW niczego już nie ukrywa. „To jest megafajny facet, wrażliwy i ciepły”, mówi. Potwierdza, że chodzi z Nergalem na randki. Co ją ujęło w muzyku? „Napiszcie, że tatuaże!”, mówi zaczepnie. Trzymamy za nich kciuki!

Iwona Zgliczyńska, Oskar Maya

Show 26/2011

Show
Dowiedz się więcej na temat: Nergal | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy