Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

A presja wciąż rośnie

Jej rodzice mówią publicznie, że nie mogą się doczekać wnuka. Już planują wspólne wakacje i czytanie bajek na dobranoc. Cała Polska czeka na ciążę Oli! Czy to nie przesada?


"Jestem już gotowa na to, żeby babcią zostać. Mój mąż też jest gotowy, żeby zostać dziadkiem. Kiedyś ten moment wspaniały na pewno nastąpi. Bardzo na niego czekamy", wyznała niedawno Joalanta Kwaśniewska w programie "Tomasz Lis na żywo". Od kilku tygodni nagłówki gazet opatrzone zdjęciami Oli Kwaśniewskiej (31) krzyczą: "20-hektarowa posiadłość z kortem tuż nad jeziorem czeka na dziedzica Kwaśniewskich", "Wnuk będzie miał gdzie się bawić na świeżym powietrzu", a nawet "Do roboty! Czekam na wnuka!" (pod zdjęciem Jolanty Kwaśniewskiej).

Reklama

Wystarczy nawet, że Ola, tropiona przez paparazzich, zamówi na spotkaniu ze znajomymi wodę, a już na portalach pojawiają się spekulacje: "Zrezygnowała z alkoholu. Jest w ciąży?". Od ślubu Oli z Kubą Badachem upłynęły zaledwie trzy miesiące, a młoda mężatka zmaga się z nie lada presją! Coś, co dla każdej kobiety jest intymną, niełatwą decyzją, w przypadku Oli stało się nagle "sprawą publiczną", dyskutowaną nawet podczas popularnego programu emitowanego w telewizji publicznej.

Słowa Jolanty Kwaśniewskiej: "Nasi przyjaciele, którzy są już dziadkami, mówią: »Słuchaj zwariujesz. To jest fantastyczny czas«. Bardzo, bardzo na to liczę, że tą babcią zostanę" są cytowane przy każdej możliwej okazji. Podobnie jak wyznania Aleksandra Kwaśniewskiego: "Jeździlibyśmy razem na zawody sportowe, nauczyłbym wnuka lub wnuczkę grać w tenisa i jeździć na nartach. Poza tym rozmawialibyśmy także o polityce". Dla Oli sytuacja musi być przytłaczająca. Gdziekolwiek się nie pojawi - na premierze, bankiecie, spotkaniu - pada pytanie: "Czy już?". A przecież każda przyszła mama potrzebuje przede wszystkim spokoju...

Przez podobny horror przez ponad rok przechodziła brytyjska księżna Catherine. Czy teraz my ulegniemy ciążowej obsesji?! 

Iwona Zgliczyńska, Justyna Kasprzak

SHOW 26/2012


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy