Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Arciuch & Kasprzykowski: Mamy córkę

Tylko SHOW dowiedział się, że dali jej na imię Nadia. Zbliżające się święta na pewno będą dla nich wyjątkowe.

"Jesteśmy szczęśliwi i spełnieni", mówi specjalnie dla SHOW Bartek Kasprzykowski (39), który pod koniec listopada drugi raz został tatą. Wraz z Tamarą Arciuch (41) nie ukrywają radości, że na świecie pojawiła się ich wymarzona córeczka. Tylko SHOW udało się ustalić, że rodzice wybrali dla niej piękne imię: Nadia! Dla aktorskiej pary to cudowny i wprost wymarzony prezent na gwiazdkę.

"To dla nas wyjątkowe święta. Zawsze świętujemy w licznym gronie rodzinnym, ale tym razem powiększonym o maleństwo. Do idealnych świąt brakuje już tylko śniegu", mówi z uśmiechem aktor w rozmowie z SHOW. Cała rodzina zbierze się u szczęśliwych rodziców w ich domu pod Warszawą. "Wszyscy są bardzo podekscytowani pojawieniem się małej księżniczki. Chyba najbardziej przeżywają to chłopcy", mówi znajomy pary.

Reklama

Tamara i Bartek wspólnie wychowują pierwszego syna aktorki z poprzedniego związku, Krzysia (17). Od 6 lat natomiast są szczęśliwymi rodzicami Michała. Od dawna myśleli o rodzeństwie dla niego. Okazało się jednak, że to nie takie proste.

Para przez dwa lata starała się o kolejne dziecko. Arciuch robiła wszystko, żeby jak najlepiej przygotować swój organizm. "Prowadziła zdrowy tryb życia, stosowała odpowiednią dietę, przyjmowała witaminy i była pod stałą opieką lekarza. Oprócz tego często z Bartkiem wyjeżdżali, żeby móc się zrelaksować i odprężyć, co również miało pomóc", dodaje. W końcu ciąża po czterdziestce niesie za sobą pewne ryzyko.

Na szczęście wszystko się udało i w lutym jako pierwsi poinformowaliśmy, że aktorska para spodziewa się dziecka.

Najbliższy czas chcą spędzić tylko w gronie rodziny i skupić się na córeczce.Te święta na pewno na zawsze zostaną w ich pamięci. Niestety, nie będą mieli dużo czasu, żeby nacieszyć się spokojnym, rodzinnym czasem.

Arciuch nie planuje długiej przerwy w pracy. Od połowy stycznia wznowione zostaną próby do spektaklu "Sex w życiu kobiety" z Katarzyną Kwiatkowską. Premiera planowana jest pod koniec lutego w Teatrze Kamienica. W lutym też wraca powoli na plan zdjęciowy serialu "Druga szansa". Trwają również rozmowy dotyczące filmu z jej udziałem, ale na razie nie chce zdradzać szczegółów. Jak widać, Arciuch planuje szybki powrót do formy i pracy.

W opiece nad córeczką na pewno pomogą rodzice Tamary, którzy mieszkają blisko. Kasprzykowski też będzie chciał spędzać z Nadią jak najwięcej czasu, aczkolwiek również ma napięty grafik: pracuje na planie serialu "Przyjaciółki" i gra w spektaklu "Pod niemieckimi łóżkami". Tamara i Bartek z pewnością jednak świetnie połączą obowiązki zawodowe z opieką nad dziećmi. Do tej pory idealnie im się to udawało. Tworzą naprawdę doskonały duet, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Magdalena Makuch

SHOW 25/2016

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy