Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Magda Mołek: Dziecko na urodziny

Magia macierzyństwa sprawia, że wygląda kwitnąco! 42-letnia gwiazda niedługo po porodzie chce wrócić do pracy.

Jest tak skryta, że swoją drugą ciążę długo trzymała w tajemnicy, by w końcu pochwalić się brzuszkiem na Instagramie. Narodziny drugiego dziecka zbiegają się z 42. urodzinami Magdy Mołek, które dziennikarka obchodzi 30 kwietnia.  

Marzenia o córce

Mołek obiecywała, że będzie pojawiała się na wizji, jednak pod koniec kwietnia ogłosiła, że robi przerwę w pracy. "Jedyny plus taki, że nie muszę wstawać o 5 rano. Tak, wiem, i tak mnie to dopadnie, i wkrótce będzie tak co dzień", napisała, dodając, że nie znika z mediów społecznościowych. 

Tylko najbliższym zdradziła, jakiej płci jest dziecko i kiedy dokładnie przyjdzie na świat. Z naszych informacji wynika, że porodu można spodziewać się już w maju, a Magda po cichu marzy o siostrzyczce dla synka, choć jak mówią, płeć ważna nie jest, byle maleństwo było zdrowe. "(Moja mama) zawsze powtarza, że to cudownie mieć córkę. Ja mam jeszcze dwóch braci. Moja mama ma taką teorię, że córka w życiu kobiety to wielki dar", wyznała dziennikarka w jednym z wywiadów. 

Prawie siedmioletniego Henia, którego tatą jest drugi i obecny mąż gwiazdy, Maciej Taborowski (40), przywitała na świecie w terminie, i już po miesiącu wróciła do pracy! Podobno tym razem urlop macierzyński wcale nie będzie dłuższy. W tym czasie Mołek w "DD TVN" ma zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak (40), gdy tylko wróci z Ameryki Południowej, gdzie nagrywa program "Azja Express". 

Choć Magda nie lubi mówić o sobie, w swoim autorskim programie "W roli głównej" na TVN Style wyciąga ze swoich gości najbardziej intymne, często wstrząsające zwierzenia. "Ja to się mogę zasłonić,  ale moi goście »W roli głównej« nie mają tak łatwo", napisała kilka dni temu na Instagramie. Ma też opinię chłodnej, ale ostatnio popłakała się w "DD TVN", gdy w studiu gościła rodzina człowieka, który niesłusznie spędził w więzieniu 25 lat. Może to hormony, a może jej prawdziwa twarz? 

Reklama

Dziewczyna z klasą

"O Magdzie mogę mówić w samych superlatywach", opowiada SHOW Anna Kalczyńska, prowadząca "DD TVN" w parze z Andrzejem Sołtysikiem. "Jest świetną koleżanką, ma ogromną klasę. To osoba towarzyska, ale jednocześnie zachowująca swoją prywatność - wiele o niej nie mówi. Zawsze jest jednak pomocna i wspierająca. To bardzo fajna, sumienna i solidna dziewczyna", dodaje Kalczyńska. 

Jak się okazuje, praca nie przeszkadza Mołek być świetną mamą. "Nie poznałam jej synka Henia, ale wiem, że Magda poświęca mu bardzo dużo czasu i opiekuje się nim ze wszech stron: i zdrowotnie, i pod kątem edukacji, żeby dobrze się rozwijał i żeby miał wszystko, co najlepsze. Teraz będzie mamą po raz drugi i to cudowne doświadczenie także dla niej jako matki Henia, bo wprowadzi nową energię i wyzwania w jej życie. Widać, że Magda kwitnie i jest bardzo szczęśliwa. Życzę jej wspaniałych chwil latem i jesienią, bo to rozwiązanie zdaje się nastąpi w maju czy czerwcu. Wiem, że zaplanowała, że wróci do nas niebawem i nie będzie to długa absencja, z czego się bardzo cieszymy. Jej nieobecność przypadnie na miesiące letnie, kiedy pracujemy rzadziej, nie wiem, czy tak miała zaplanowane, czy to zbieg okoliczności, ale praca na nią poczeka", podkreśla Anna Kalczyńska, dodając, że bardzo cieszy się z tego, że jej równolatka będzie mamą. 

"To też sygnał dla kobiet, żeby nie bać się późniejszego macierzyństwa. Naprawdę los wtedy sprzyja i wszystko się dobrze układa. Często teraz o niej myślę, zwłaszcza gdy w »DD TVN« pokazujemy różne zabawki, wyprawki, kocyki itp. »O,to by było dobre dla Magdy«, przychodzi mi do głowy. Pewnie pokusimy się w redakcji o jakiś prezent i toast z okazji narodzin. Pytałam Magdę o płeć maleństwa, ale nie chciała mówić. Ja to szanuję. Tak naprawdę - czy to ważne? Słyszałam, że Henio bardzo się cieszy, że będzie mógł się maleństwem opiekować. Taka różnica wieku też jest fajna, wiem to z własnego doświadczenia - bardzo pomaga w życiu. Moje dzieci rodziły się w małym odstępie i miałam potrójną pracę", dodaje koleżanka Mołek, prywatnie mama trójki brzdąców. 

SHOW 
Katarzyna Jaraczewska
Zobacz także:

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy