Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Małgorzata Socha: Teraz liczy się tylko dziecko!

"Marzy mi się chwila oddechu", wyznaje w rozmowie z SHOW Małgorzata Socha (32).

Aktorka, która jest w szóstym miesiącu ciąży, zdradziła nam, że planuje dłuższy urlop. Do niedawna jej grafik pękał w szwach, ale teraz przyszła mama nie skupia się na pracy, tylko na rodzinie. Pod koniec marca Socha zagrała swój ostatni spektakl w Teatrze 6.piętro. W połowie kwietnia kończą się też zdjęcia do serialu "Przyjaciółki", a tydzień później do serialu "Na Wspólnej". Potem Małgorzata zamierza już tylko odpoczywać i szykować się do najważniejszej w swoim życiu roli - mamy. "Chciałabym mieć teraz chwilę, by zastanowić się nad tym, co mnie niedługo czeka. W końcu ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety", tłumaczy SHOW.

Reklama

Gwiazda postanowiła też poświęcić więcej czasu swoim bliskim oraz zająć się urządzaniem pokoju dla dziecka w niedawno wybudowanym domu. Pytana o to, czy wolałaby kupować różowe czy niebieskie śpiochy, Socha uśmiecha się: "To będzie moje pierwsze dziecko, więc nie jest dla mnie ważne, czy na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka.

Pewnie przy drugim dziecku ta kwestia nabierze dla mnie wagi. I wtedy będę bardziej zdecydowana. Na razie nie myślę o płci dziecka i skupiam się na swoim stanie. Bardzo się cieszę, że jestem w ciąży", powiedziała nam z uśmiechem.

Reklama

Reklama

Reklama