Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Odbiła chłopaka

Nie Alicja Bachleda-Curuś, a Agnieszka Szulim skradła serce Piotra Woźniaka-Staraka, milionera i producenta filmowego. Znamy kulisy romansu sezonu!

Ostatnia impreza w warszawskiej restauracji Belvedere należącej do rodziny Staraków nie zapowiadała takich emocji. Piotr Woźniak-Starak (31) przyszedł nieco spóźniony. Jeśli jednak chciał zrobić wielkie wejście, spóźnienie nie było konieczne, bo i tak przykuł uwagę wszystkich gości. U jego boku promieniała bowiem Agnieszka Szulim (36).

Para nie wyglądała na stremowaną towarzyskim debiutem, wręcz przeciwnie. Trzymali się za ręce, przytulali i całowali. Impreza szybko ich znudziła, więc wymknęli się tuż przed północą. Prywatny kierowca zawiózł ich do posiadłości Staraka w Konstancinie, gdzie zniknęli na cały weekend.

Reklama

Związek gwiazdy TVN i syna milionerów to sensacja towarzyska, szczególnie że jeszcze tydzień wcześniej Piotr bawił się na festiwalu filmowym w Gdyni z Alicją Bachledą-Curuś. Aktorka przyjechała do Polski z Los Angeles specjalnie na premierę wyprodukowanego przez Staraka filmu "Bogowie". Niedawno odnowiła bowiem relacje z mężczyzną, z którym spotykała się jeszcze przed burzliwym romansem z Colinem Farrellem. To właśnie ona najgłośniej oklaskiwała film, a później bawiła się z Piotrem w jednej z trójmiejskich dyskotek.

Jednak mimo dobrej zabawy, producent myślami był gdzie indziej. W Warszawie czekała na niego Szulim - znajomość z nią właśnie nabierała rumieńców mimo że poznali się już rok temu, na urodzinach wspólnej znajomej. Agnieszka była wtedy związana z Maciejem Żakowskim, warszawskim restauratorem. Po rozstaniu, które nastąpiło na początku tegorocznych wakacji, cieszyła się życiem singielki. Tak jak wcześniej, po separacji z mężem Adamem Badziakiem, wydawało się, że w jej życiu długo nie będzie miejsca na miłość.

"Agnieszka nie planowała, że znowu się zakocha. Szczególnie, że związek z Maćkiem kosztował ją dużo emocji", mówi znajoma dziennikarki."Lubię mężczyzn z pasją", deklarowała sama zainteresowana w wywiadzie dla SHOW. Piotr Starak z pewnością do nich należy - konsekwentnie wyrabia sobie markę jako producent filmowy (w tym roku zgarnął na festiwalu w Gdyni Złote Lwy za najlepszy film).

Wygląda na to, że Szulim straciła dla niego głowę. Uwielbiająca bywać gwiazda z ostatniej branżowej imprezy wymknęła się przed dziesiątą, a pod klubem czekał na nią kierowca Piotra. Agnieszka wstąpiła do domu po małą walizkę i ukochanego pieska Pikusia, po czym zaszyła się w posiadłości milionera na kilka dni. Starak ma tam do dyspozycji basen, olbrzymi ogród, a w podziemiach prywatną salę kinową. A to nie koniec możliwości - bogacz ma też luksusowe domy w Zakopanem i na Sardynii. Majątek jego rodziny szacowany jest na 3 miliardy złotych.

Na razie Szulim nie komentuje nowego związku. "Nie rozmawiam ani o obecnych, ani o byłych facetach", mówiła SHOW. Ale sensacji nie uniknie - na pewno nie zabraknie jej na warszawskiej premierze "Bogów". Oficjalny debiut pary na pewno będzie długo i głośno komentowany.

Oskar Maya

SHOW 20/2014

Show
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy