Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Oszpeceni do roli

Podobno brzydka aktorka i szpetny aktor mają większe szanse na Oscara. Nic dziwnego, że nawet hollywoodzkie piękności godzą się na to, by charakteryzator przedłużył im nos, dorobił wąsik, a nawet wyrwał zęby. SHOW tropi największe oszpecenia ostatnich lat.

Seksownej Salmie Hayek zrosły się brwi

Wcielenie się w postać malarki Fridy Kahlo nie było dla Salmy Hayek (43) łatwym zadaniem. To kobieta specyficzna - poza męskim wyglądem (wąsy, gęste zrośnięte brwi), malarka miała popsute zęby, kulała z powodu zdeformowanej nogi, a kilka ostatnich lat życia spędziła na wózku inwalidzkim.

Salma mówiła w wywiadach, że zagranie Fridy było dla niej wyzwaniem, bo podziwia jej twórczość: "Podoba mi się w niej odwaga i chęć bycia unikatową" - mówiła. A oszpecenie się do roli w niczym jej nie zaszkodziło. I tak wyszła za mąż za miliardera.

Piotr Głowacki okazał się menelem idealnym

Trzeba przyznać, że w roli menela w filmie "Dom zły" Piotr Głowacki (30) wypada przekonująco. Choć to postać epizodyczna, pozwoliła aktorowi pokazać swą wszechstronność. Makijaż i sugestywna gra sprawiły, że partner znanej z "Teraz albo nigdy" Katarzyny Maciąg był nie do rozpoznania. Pożywkę miały portale plotkarskie. Publikując zdjęcie "narzeczonego Maciąg" nie wspomniały, że to charakteryzacja.

Reklama

Na planie filmu "Dom zły":

Nicole Kidman pokazała, że nie boi się być brzydka

O tym, żeby zagrać wybitną postać, marzy każdy aktor. Dlatego kiedy reżyser "Godzin", Michael Cunningham zadzwonił do Nicole Kidman (43) z propozycją roli pisarki, Virginii Woolf, nie mogła uwierzyć w swoje szczęście. Książki brytyjskiej autorki po raz pierwszy przeczytała w liceum i zachwyciła się jej talentem. Nie przeszkadzało jej, że dla roli będzie musiała zgodzić się na znaczne oszpecenie: "To była wspaniała przemiana. Reżyser podarował mi fenomenalny prezent: okazję, by pokazać się na ekranie od innej strony. Wygląd pomógł mi wczuć się w rolę".

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Czytaj więcej w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 16 sierpnia.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje