Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Najmodniejsze płaszcze

Dwurzędowy, w kratkę księcia Walii albo minimalistyczny, z ukrytym zapięciem. Przedstawiamy najmodniejsze płaszcze sezonu! Podpowiadamy też, komu który fason służy.

Płaszcz musi pasować do twojego typu sylwetki

Jeśli jesteś niska, nie powinien sięgać dalej niż tuż za kolano.

Paniom o bujnych kształtach, krępej budowie ciała lub dużym biuście odradzamy płaszcze dwurzędowe. Lepsza będzie prosta jednorzędówka z wąskimi klapami i dużym dekoltem w kształcie litery V.

Dwurzędowy mogą nosić osoby szczupłe, wysokie, o średniej budowie i małym biuście (np. typ gruszki). Dla tych pań dobre będą wszystkie płaszcze z dużymi klapami oraz fasony z paskiem w talii.

UWAGA: w tym sezonie modnie jest przewiązać płaszcz męskim, skórzanym paskiem.

Reklama

Z ukrytym zapięciem

Minimalistyczne płaszcze z ukrytymi guzikami to nowość w tym sezonie. Cate Blanchett (47) lubi proste spodnie, luźne fasony i wygodne, buty. Ten krój pasuje do nich idealnie.

Krata księcia Walii

Skoro czołowa polska fashionistka Magdalena Samborska (31), autorka bloga rebellook.pl, nosi płaszcz w kratkę, musi być on hot! Na co dzień pasuje do rzeczy prostych, surowych lub w męskim stylu, bo właśnie z męskiej garderoby się wywodzi.

Długi, klasyczny dwurzędowy

Lekko taliowana dwurzędówka jest idealna, jeśli masz chłopięcą budowę i brakuje ci wcięcia w talii, jak Alexie Chung. Może go nosić także gruszka, obdarzona małym biustem i wąskimi ramionami. Jeśli jesteś niewysoka, wybierz fason krótszy, tuż za kolano.

SHOW 21/2016

Show
Dowiedz się więcej na temat: trendy jesień/zima 2016/2017

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama