Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

5 upięć na imprezę

Misterne koki zdobione brokatem już dawno odeszły do lamusa! Fryzury na wielkie wyjścia charakteryzują się niewymuszoną elegancją i nonszalancją. Zrobisz je sama!

Asymetryczny kucyk - większa objętość

Idealne upięcie dla włosów cieniowanych! Halina Mlynkova-Wronka (38) z odrastających kosmyków uczyniła atut. Luźno spięte na karku włosy przewiązała czarną wstążką. Około 5 cm poniżej umieściła cieniutką gumkę i podciągnęła część włosów ku górze, tworząc efektowną wypukłość.

Faux bob: modna długość bez cięcia

Ta fryzura wciąż cieszy się popularnością i pozostanie z nami także w sezonie wiosenno- zimowym. Tak jak Jessica alba (34) możesz stworzyć łatwiejszą wersję "fałszywego boba". Zamiast podpinać włosy pod spód, skręć je w cienkiego koczka i podepnij wsuwkami lub szpilkami w kolorze włosów. Nie upinaj włosów gładko, tylko lekko je "podciągnij".

Reklama

Połowiczne upięcie wysubtelnia rysy twarzy

Fryzura Cate Blanchett (46) jest idealna dla niezdecydowanych i dowodzi, że cięcie typu bob daje duże możliwości stylizacyjne! Zrób przedziałek z boku i oddziel pasmo, które pozostanie swobodne. Pozostałe włosy zaczesz gładko do tyłu, delikatnie podwiń ich końce i upnij. Miejsce upięcia ukryj pod luźnym pasmem. Utrwal lakierem.

Ujarzmione rozpuszczone

Nie lubisz upinać włosów, ale nie chcesz, by ich kosmyki opadały ci na twarz? Wypróbuj patent Olivii Wilde (31). Długą spinką upnij górną część włosów i gotowe!

Modny koczek wysmukla twarz

Ekspresowa i supermodna fryzura, którą kochają gwiazdy, m.in. Ewa Farna (22). Wystarczy wyprostować włosy, wydzielić szerokie pasmo nad czołem i skręcić je w zgrabny koczek. Upinanie go na czubku głowy mile widziane!

SHOW 26/2015

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy