Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Nowe stylizacje

Wcale nie wymagają żmudnego modelowania. Chodzi o to, by włosy układały się naturalnie, co wymaga precyzyjnego cięcia. Nasz ekspert radzi, na co zwrócić uwagę.

Wielki powrót grzywki

Robi całą fryzurę! Pod warunkiem, że odpowiednio dopasujesz ją do twarzy i typu włosów. Jeśli powstaje naturalny ,,zadziorek’’ rozdzielający grzywkę, dostosuj do niego cięcie. Ważna jest też częstotliwość strzyżenia - musisz odwiedzać salon co ok. 3 tygodnie.

Wszechobecny bob

Linię boba kochają gwiazdy! Jest idealna m.in. do uniesienia włosów u nasady. Jeśli masz okrąglejszą twarz, sugeruję dłuższą wersję, tzw. long boby. Ważna jest prostota: jak najmniej cieniowania i kombinowania w koloryzacji! Jednolity odcień najlepiej odda charakter boba. Pasemka psują klasyczne cięcie.

Reklama

Kobiece krótkie cięcie

W tym sezonie "krótko" nie znaczy "jak chłopczyca". Linia cięcia ma być miękka, nieco chaotyczna i dawać ci możliwość tworzenia różnych stylizacji. Włosy krótkie lubią połysk, jednolitość koloru i precyzję strzyżenia.

Wczorajsze włosy

Wykonanie takiej niepozornie wyglądającej fryzury wymaga wprawy i odpowiedniego doboru kosmetyków. Używaj lekkich sprejów lub pasty i dawkuj je z umiarem. Odradzam taką stylizację osobom o grubych, długich i gładkich włosach. Polecam blondynkom!

Warkocz okiełznany

W warkoczach kryje się sprzeczność: z jednej strony noszą je małe dziewczynki, z drugiej silne kobiety uprawiające sporty ekstremalne! Od wielu sezonów intrygują dyktatorów mody. Tej wiosny warkocz ma być ciasny i uporządkowany!

SHOW 5/2016

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje