Reklama

Reklama

Philips 5000 LatteGo - ekspres ciśnieniowy na każdą okazję

Philips 5000 LatteGo to prosty w użyciu ekspres ciśnieniowy, który przygotuje naszą ulubioną kawę tylko przy użyciu jednego przycisku. Dzięki trwałym młynkom ceramicznym, przygotujemy przy jego pomocy aż 20 000 filiżanek kawy.

Philips 5000 LatteGo to prosty w użyciu ekspres ciśnieniowy, który przygotuje naszą ulubioną kawę tylko przy użyciu jednego przycisku. Dzięki trwałym młynkom ceramicznym, przygotujemy przy jego pomocy aż 20 000 filiżanek kawy.

Ekspres Philips 5000 LatteGo  pozwala przygotować aż 6 różnych typów kawy, w tym napoje mleczne. Ekspres pozwala dostosować parametry kawy do gustu użytkownika, a następnie zapisanie ich w pamięci urządzenia - wybrać można moc kawy, temperaturę parzenia i rozmiar napoju. A przy tym jest zgrabny i nowoczesny oraz występuje w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będzie pasował do każdej kuchni, niezależnie od stylu urządzenia mieszkania.

Innowacyjny system LatteGo

Budowa ekspresu Philips 5000 LatteGo jest trochę niż konkurencyjnych urządzeń tego typu. Zamiast wyjmowanej karafki na mleko czy automatycznego spieniacza z rurką mamy tutaj innowacyjny system spieniania mleka LatteGo. Co w nim niezwykłego?

Reklama

System LatteGo z wysoką prędkością miesza mleko z powietrzem w okrągłej komorze spieniania, tworząc warstwę kremowej, mlecznej pianki o idealnej temperaturze. Kilka wypitych filiżanek kawy potwierdza, że to prawdopodobnie najlepsze urządzenie na rynku dla miłośników kawy z idealną pianką - jak z najlepszych kawiarni.

Pojemnik na mleko składa się z dwóch części, a przy tym jest pozbawiony jakichkolwiek rurek i ukrytych elementów, których czyszczenie bywa uciążliwe. Wystarczy przemyć go pod bieżącą wodą, by w 15 sekund był czysty. Można go również myć w zmywarce.

Jeżeli do przyrządzania kawy nie zużyjecie całego mleka wlanego do pojemnika LatteGo nic nie szkodzi. Pojemnik zamkniemy przy pomocy specjalnej pokrywki i w takiej postaci możemy przechowywać w lodówce.To bardzo wygodne rozwiązanie, bo przyczynia się do rozwoju ruchu zero waste.

O wszystkim decydujesz sam

Ekspres LatteGo został stworzony z myślą o wygodzie użytkownika. Ma on wiele przydatnych opcji, dzięki którym można dostosować smak przyrządzanej kawy do swoich upodobań. Wielkość, moc i temperaturę można spersonalizować, a ponadto zapisać w pamięci urządzenia. Jak tego dokonać?

Aby ustawić preferowaną wielkość napoju wystarczy wcisnąć i przytrzymać przycisk danego rodzaju kawy do momentu, aż na wyświetlaczu pojawi się ikona MEMO. Gdy w filiżance znajdzie się pożądana ilość napoju, wciskamy przycisk OK. Można również ustawić moc aromatu oraz temperaturę napoju. Przy następnym parzeniu kawa zostanie przygotowana według naszych preferencji.

Duże możliwości personalizacji urządzenia zachęcają do eksperymentowania i tworzenia różnych napojów, jakie tylko nam się wymarzą. Mamy do wyboru 5 ustawień mocy aromatu, 3 ustawienia temperatury, możemy również decydować o proporcjach kawy i mleka w filiżance czy wybrać spośród 5 stopni grubości mielenia ziaren. A kiedy blok zaparzający (kluczowy element każdego ekspresu automatycznego) się wypełni, jego oczyszczenie jest banalnie proste. Całkowicie wyjmowany blok zaparzający można umyć pod bieżącą wodą.

Ekspres został wyposażony w szczelny pojemnik z pokrywką Aroma, która gwarantuje zachowanie świeżości ziaren i ogranicza głośność, z jaką pracuje młynek.

20 000 filiżanek kawy później...

Jedną z największych zalet ekspresów ciśnieniowych Philips są młynki ceramiczne, które gwarantują zaparzenie co najmniej 20 000 filiżanek.

Warto pamiętać, że każdy ekspres automatyczny trzeba regularnie odkamieniać. Opatentowany filtr wody AquaClean w optymalny sposób wykorzystuje możliwości ekspresu. Wymieniając go zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek kawy, bez konieczności odkamieniania*. Kawa parzona przez 5000 LatteGo  jest parzona z wykorzystaniem oczyszczonej wody - po zainstalowaniu nowego filtra AquaClean, przypomnienia o odkamienianiu ekspresu wyłączają się automatycznie.

Kawiarnia w Twoim domu

Ponieważ ekspres do kawy Philips 5000 LatteGo ma czytelny wyświetlacz i duże przyciski, jest prosty w obsłudze - nawet dla starszych osób. Jest równie łatwy w czyszczeniu i nie wymaga od użytkownika znania się na kawie. Wystarczy jeden przycisk, a magia dzieje się sama.

Rejestrując ekspres na stronie www.philips.pl/myphilips każdy może otrzymać autorskie przepisy baristy Marcina Kozickiego z Warsaw School of Coffee, najstarszej polskiej szkoły baristów.

---------------------------------------------------------
* W przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy