Reklama

Reklama

Blogerzy przetestowali nowy ekpres Philips 5000 LatteGo

Sprawdź, co o nowym ekspresie Philips 5000 LatteGo mówią blogerzy, którzy już go testowali.

Nowy ekspres Philips 5000 LatteGo to rewolucja wśród w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Czemu jest aż tak wyjątkowy? Po pierwsze, łatwy w obsłudze system LatteGo pozwala wyczarować jedwabiście gładką warstwę mlecznej pianki. Wystarczy włączyć urządzenie i za jednym dotknięciem przycisku wybrać swoją ulubioną kawę. Po drugie, LatteGo to najszybszy w czyszczeniu system spieniania mleka[1]. Składa się on tylko z dwóch części i nie posiada żadnych rurek, dzięki czemu można go z łatwością rozłożyć i opłukać pod bieżącą wodą w zaledwie 15 sekund. Spieniacz LatteGo można też wygodnie myć w zmywarce.  

Reklama

Poznaj opinie blogerów

 O skuteczności ekspresu Philips 5000 LatteGo przekonali się już pierwsi blogerzy, którzy zostali zaproszeni do przetestowania produktu. Ich opinie mówią same za siebie.  

Muszę przyznać, że bardzo łatwo przyzwyczaić się do tego urządzenia, szczególnie, kiedy zasmakujecie się w którejś z kaw ze spienionym mlekiem. Odwiedzając znajomych zawsze proszę o Latte (sam nie mam ekspresu w domu), ale kiedy tylko to zrobię, widzę w ich oczach wyrzut - doskonale wiedzą, że będą przez to musieli czyścić mechanizm spieniający mleko. Ja LatteGo po prostu myłem pod kranem, wycierałem i montowałem ponownie. Zero problemów, zero stresu i przede wszystkim zero brzydkiego zapachu, który sugeruje, że już czas na czyszczenie. Dla mnie to ogromna wygoda -twierdzi Paweł Winiarski, jeden z twórców bloga technologicznego Antyweb. Cały tekst przeczytaj tutaj.

Znany kawosz Kawowyguru, także przetestował już ekspres Philips 5000 LatteGo. Philips 5000 LatteGo jest dedykowany tym osobom, które chciałby napić się w domu dobrego espresso, cappuccino, czy latte macchiato. Czyli dla kogoś, kto niekoniecznie musi eksperymentować z różnymi dziwnymi napojami kawowymi i zadowoli się klasyką - podsumowuje. Jednocześnie bloger zwraca uwagę na system LatteGo i łatwość jego czyszczenia, bo to jego zdaniem ważny aspekt systemów mlecznych: Nie ma tutaj żadnych rurek, które trudno jest wyczyścić. Wystarczy praktycznie jednym ruchem ręki zdjąć pojemnik na mleko i opłukać go pod bieżącą wodą (można go również myć w zmywarce). Cały test przeczytaj tutaj.  

Z kolei Alex z bloga travelandkeepfit pokazała jak kawa przygotowana ze świeżo zmielonych ziaren może uprzyjemnić jesienne chwile pomiędzy podróżami i nie tylko: Najczęściej pijam czarną kawę, więc na co dzień używam w nim dwóch opcji - espresso i klasycznej czarnej kawy, natomiast mojej rodzinie i przyjaciołom z łatwością przygotowuję latte macchiato lub cappuccino z doskonałą pianką, przypominające mi mój pobyt we Włoszech. Przygotowanie takiej mlecznej kawy zajmuje tylko chwilę, a system LatteGo czyści się jeszcze szybciej. Trudno mi w to uwierzyć, ale trochę odechciało mi się odwiedzać moje ulubionych kawiarnie;). Pełny wpis z ekspresem znajdziesz tutaj.  

Ekspres dla Ciebie

 

Od teraz dzięki Philips 5000 LatteGo przygotowanie Twojej ulubionej kawy może być bajecznie proste od momentu parzenia po czyszczenie urządzenia. Do wyboru jest kilka ekspresów z różnym wykończeniem i w różnej kolorystyce, więc z pewnością znajdziesz model idealny do Twojego wnętrza.  

Rekomendowane ceny ekspresów Philips 5000 LatteGo wynoszą:

 

Philips 5000 LatteGo Piano Black EP5330/10 - 2 819,00 zł

Philips 5000 LatteGo Biel EP5331/10 - 2 819,00 zł

Philips 5000 LatteGo Silver EP5333/10 - 2 959,00 zł

Philips 5000 LatteGo Anthracite EP5334/10 - 2 959,00 zł

Philips 5000 LatteGo Stainless Steel EP5335/10 - 3 049,00 zł

Philips 5000 LatteGo Premium Piano Black EP5340/10 - 2 909,00 zł

Philips 5000 LatteGo Premium Stainless Steel EP5345/10 - 3 139,00 zł 


[1] Na podstawie testów konsumenckich przeprowadzonych na próbie 84 uczestników przez niezależną agencje badawczą, porównujących wiodące automatyczne ekspresy do kawy z systemem "One touch cappuccino" (luty 2018, Niemcy).


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy