Reklama

Reklama

Jamie Oliver z okładki nowej książki woła: „Razem”!

Już 13 października ukaże się w Polsce najnowsza książka Jamiego Olivera „Razem”. Ten pełen inspiracji, a przy tym praktyczny zbiór ponad 120 łatwych przepisów na zachwycające smakiem, aromatem i wyglądem dania to kulinarna opowieść o dodawaniu otuchy, świętowaniu, tworzeniu nowych wspomnień i przede wszystkim o dzieleniu się pysznymi potrawami przy jednym stole. Bo spotkania z bliskimi – jak twierdzi Jamie – chyby nigdy jeszcze nie wydawały się tak ważne jak dzisiaj.

Impreza taco, wyżerka na luzie, a może rodzinny piknik lub kolacja we dwoje? W każdym rozdziale "Razem" znajdziemy specjalnie przygotowany zestaw niesamowitych potraw. Większość przepisów została pomyślana tak, żeby potrawy można było przygotować wcześniej, a nie na ostatnią chwilę - to olbrzymie ułatwienie, szczególnie przy większych imprezach wśród bliskich. Tak! - Jamie Oliver postawił sobie za nadrzędny cel, byśmy nie tkwili samotnie w kuchni, lecz cieszyli się jedzeniem wraz z naszymi gośćmi. W końcu tytuł książki zobowiązuje.

Reklama

 Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już dzisiaj!

Jak pisze autor: "To, przez co przeszliśmy - wspólnie - jest bardzo nietypowe. Wielu z nas uświadomiło sobie, że niesłusznie braliśmy niektóre proste przyjemności codziennego życia za coś oczywistego. Bycie ze sobą to cenny dar. Przebywanie w obecności ukochanej osoby, przyglądanie się, jak jej twarz się rozjaśnia, dzielenie się wspomnieniami czy wspólne śmianie w głos - tak naprawdę o to chodzi w życiu".

Marzeniem Jamiego jest, by jego najnowsza książka stała się jedną z metod odbudowywania naruszonych przez pandemię więzi społecznych. Można rzecz, że to kolejne wcielenie powiedzenia "przez żołądek do serca". Bo przecież nie ma nic przyjemniejszego od wspólnych chwil - rozmów, uśmiechów, mniejszych i większych radości - kiedy towarzyszy nam pyszne jedzenie i wyborne drinki, w dodatku przygotowane przez nas samych. Sięgnijmy po "Razem" i spróbujmy wraz z Jamiem i jego nowym kulinarnym dziełem zmniejszyć dystans społeczny tam, gdzie możemy to zrobić: w naszych relacjach z najbliższymi.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy