Reklama

Reklama

Monodram w duecie

Krzysztof Materna zapisał swoje doświadczenia w formie zabawnego monologu.

Po wielu, wielu latach pracy w polskim show-biznesie, po wielu latach pracy w polskiej telewizji , na estradzie, zapisał swoje doświadczenia w formie oryginalnego, bezkompromisowego zabawnego monologu.

Artysta, Krzysztof Materna, czekający w garderobie na swój kolejny występ, spowiada się i zwierza publiczności z praw i reguł ogólnych, rządzących polskimi mediami i polską tzw. rozrywką.

Krzysztof Materna - Autor, reżyser, satyryk. Współwłaściciel firm M&M Communications i Radio Pogoda; laureat dwóch Wiktorów za MdM (1995, 1996). Związany z radiową Trójką ("Spotkania z balladą") i I pr. Polskiego Radia (magazyn 60 min/h).

Reklama

Dyrektor artystyczny ZPR (kampanie promocyjne Edyty Geppert, Michała Bajora, Obywatela GC). Twórca, współtwórca, współautor, wykonawca i współreżyser cykli telewizyjnych: "Mądrej głowie", "Za chwilę dalszy ciąg programu", "MdM", "MdM po godzinach" oraz ponad 500 programów telewizyjnych.

Uczestnik wydarzeń kabaretowych i festiwalowych; prowadzący, reżyser i dyrektor artystyczny festiwalu Opole; autor felietonów (Szpilki, Impact). Współautor wraz z Wojciechem Mannem książki pt.: "Podróże małe i duże".

"Dobry wieczór Państwu"

Występują:

Mistrz: Krzysztof Materna

Asystentka Mistrza: Olga Bołądź

Producent wykonawczy: Ewa Ratkowska

Premiera 28 stycznia 2011 r, mała scena Teatru Polonia

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje