Reklama

Reklama

Blask neonów

Elektryzują, przyciągają uwagę. Szminki w kolorach fluo znowu są modne! Dzięki nim możesz wyglądać słodko, sexy, nowocześnie. Ale nie zawsze... Jak uniknąć błędów? Oto wskazówki eksperta.

Wszystko gra - 10/10

Neonowy makijaż ust wymaga odpowiedniego "towarzystwa". Zasadę tę zna Katarzyna Zielińska (34). Jej pomadka współgra z różem na policzkach. Efekt? Aktorka wygląda świeżo i szlachetnie, co nie jest wcale takie łatwe w przypadku neonowych odcieni.

Harmonia barw - 9/10

Katarzyna Cichopek (30) postawiła na róż. Kolor pomadki świetnie wydobywa odcień jej karnacji i koresponduje z delikatnym makijażem oczu. Przeszkadza tu jednak nabłyszczacz na policzkach. Zdecydowanie lepiej byłoby zmatowić cerę.

Mocny akcent - 7/10

Kamila Szczawińska (26) udowadnia, że mocny kolor ust może zbudować cały makijaż. Wystarczy jeszcze przypudrować twarz i stylizacja gotowa. Jest bardzo nowocześnie. Szkoda, że zabrakło staranności wykonania, przez co kształt ust jest nieco rozmyty.

Reklama

Zgrana gama - 6/10

Jennifer Lopez (43) wybrała kolor pomadki, który świetnie podkreśla jej śniadą cerę. Makijaż broni się dzięki połączeniu ciepłych tonacji: wpadającej w pomarańcz szminki, morelowego różu i brązowych cieni. Jednak neonowy akcent "marnuje się" tu przyćmiewany innymi mocnymi elementami.

Ofiara mody? - 3/10

Olga Kurylenko (33) to piękna dziewczyna, której usta stworzone są do malowania. Jej makijaż byłby dobry, gdyby nie odcień szminki. Jest on bardzo modny, ale za mocno kontrastuje z chłodnym odcieniem cery. Dobrałbym makową, głęboko nasyconą czerwień.

Zagubiona - 2/10

Natalia Lesz (31) przesadziła. Jej stylizacja jest za bogata i trochę się w niej gubię. Są duże złote kolczyki, ciężkie loki i usta w odcieniu mandarynki... Malinowa pomadka na pewno poprawiłaby sytuację. Na przyszłość zalecam umiar.

Czerwone światło - 1/10

Odcień czerwieni, który wybrała Christina Aguilera (32) jest rewelacyjny. Ale co z tego, skoro piosenkarka po raz kolejny przerysowała swój wizerunek. Ciężkie sztuczne rzęsy, przesadnie podkreślone kości policzkowe... Całość jest mało apetyczna.

Andrzej Kawczyński makijażysta marki Armani

SHOW 11/2013

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy