Reklama

Reklama

Pralki, które Cię zaskoczą – przedstawiamy najnowocześniejsze modele na rynku

Jak w każdej dziedzinie, także i w kwestii pralek producenci wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej nieszablonowych rozwiązań. W niniejszym artykule prezentujemy pralki, które zdecydowanie wykraczają poza znany nam standard i wyróżniają się unikalnymi, bardzo oryginalnymi możliwościami.

Pralki QuickDrive - elegancki wynalazek Samsung

Pralki QuickDrive od firmy Samsung to najnowsza linia urządzeń koreańskiego giganta, charakteryzująca się szeregiem ciekawych, innowacyjnych rozwiązań. Sercem urządzenia jest podwójny bęben QuickDrive, którego dwa człony poruszają się w niezależnych od siebie kierunkach, co w zamyśle ma pozwalać urządzeniu na dokładniejsze wykonywanie cyklu prania.

Ponadto, niniejsza pralka automatyczna posiada funkcje prania z aktywną pianą (EcoBubble), dzięki której plamy na ubraniach powinny być szybciej rozpuszczane. Co więcej, urządzenie posiada drzwiczki AddWash, służące do dodawania ubrań w trakcie prania. Zadbano też o program automatycznie dobierający wszelkie parametry prania, w zależności od załadunku.

Reklama

LG TwinWash - pralka, jakiej świat nie widział

LG TwinWash to najbardziej oryginalna pralka, jaką mogliśmy zobaczyć. Wyróżnia się przede wszystkim niestandardową konstrukcją: centrum urządzenia wygląda jak konwencjonalna, ładowana od frontu pralka automatyczna. Jednak w dolnej części urządzenia zainstalowana została duża szuflada, w której znajduje się drugi bęben - umożliwiający wykonywanie dwóch prań jednocześnie.

LG TwinWash posiada łącznie aż 10,5 kg załadunku, a ponadto dysponuje funkcją suszenia. Możliwe jest także odświeżanie ubrań przy pomocy programu z parą. Jako, że w dwóch bębnach mogą odbywać się dwa niezależne od siebie cykle prania, możesz np. połączyć pranie kolorowe z praniem białym lub delikatnym. Rozwiązanie ciekawe dla wszystkich, którym zawsze zależy na czasie.

Haier Duo Dry - prawdziwe dwa w jednym

Trudno nie przejść obojętnie obok pralki Haier Duo Dry. Podobnie jak LG TwinWash, składa się ona z dwóch bębnów, tym razem jednak nałożonych na siebie równolegle w pionie. Łączna ilość załadunku wynosi tutaj aż 12 kg, Haier Duo Dry posiada również opcje suszenia (maksymalnie 4 kg). Co ciekawe, specjalny program jest w stanie wykonać cykl odświeżania prania nawet w 15 minut.

Niemniej ta pralko-suszarka to nie tylko podwójny bęben. To także - podobnie jak w pralce Samsung - system automatycznego doboru parametrów prania. Ciekawym rozwiązaniem jest też zastosowanie systemu antybakteryjnego ABT, opartego o specjalną powłokę pokrywającą pojemnik na detergenty. Z pewnością to jedno z ciekawszych urządzeń na rynku.

Pralka automatyczna w nieco innej odsłonie

Wymienione pralki nie należą oczywiście do tanich urządzeń. Pralka QuickDrive, w przypadku najdroższego modelu - to wydatek rzędu ponad 5000 zł, a LG czy Haier - 7000 zł. Z pewnością jednak znajdą się tacy, którzy dadzą tym urządzeniom szansę i sprawdzą je w swoim domu. Ich możliwości prezentują się bowiem przynajmniej interesująco!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: pralki | samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy