Reklama

Reklama

Mama i córka walczą o zdrowie. Piękna sesja

Kristi Tavenner i jej 7-letnia córka mimo choroby zdecydowały się na radosną sesję zdjęciową. Choć obie pozują zupełnie bez włosów to, co najbardziej przyciąga wzrok, to ich szerokie uśmiechy.

Kristi Tavenner choruje na złośliwy nowotwór piersi. Kobieta ma za sobą zabieg podwójnej mastektomii. Przeszła też operację rekonstrukcji piersi. 

Jej córka, 7-letnia Rose, od dwóch lat zmaga się z łysieniem plackowatym. Kiedy po chemioterapii Kristi również straciła włosy, kobieta zdecydowała się na odważny krok. 

Razem z córką zrobiły sobie radosną sesję zdjęciową. Obie pozują w różowych sukienkach, są roześmiane. To właśnie najbardziej przyciąga wzrok, a nie brak włosów.

Zdjęcia zostały zrobione przed ostatnią, czwartym cyklem chemioterapii. Kristi nie zdecydowała się na to wcześniej, bo źle czuła się we własnym ciele. 

Reklama

Przez sterydy przytyła, zmienił się jej wygląd. Zaczęła też nosić perukę. To rozmowa z córką sprawiła, że przestała się wstydzić braku włosów. Otworzyła się. 

Wspólna sesja mamy i córki miała być prezentem tylko dla nich, podkreśleniem tego ważnego i trudnego czasu. Po opublikowaniu zdjęć w sieci ich historia stała się viralem, polubiły ją setki osób. 

Kristi i Rose są zdziwione faktem, że wywołały aż tyle reakcji, ale cieszą się, że mogą być inspiracją dla innych chorych.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje