Reklama

Reklama

Czy w łóżku zapominasz o problemach?

Czasem trudno jest bez reszty poddać się nastrojowi i zapomnieć o całym świecie. Spójrz w horoskop i sprawdź, jaki ty masz temperament w sypialni.

Baran 21.03-20.04

Ognisty temperament czyni z Ciebie doskonalą kochankę. Gdy jesteś sama z partnerem, zapominasz o otaczającym Cię świecie. Istniejecie wtedy tylko Wy i Wasza miłość.

Byk 21.04-20.05

Traktujesz seks jako najnaturalniejszą rzecz na ziemi, z której czerpiesz przyjemność, dlatego codzienne problemy starasz się zostawiać za drzwiami swojej sypialni.

Bliźnięta 21.05-21.06

Nie potrafisz oddzielić uczucia od seksu. Jeśli czujesz się przez partnera zaniedbywana lub niewystarczająco kochana, odsuwasz się od niego, i tracisz ochotę na miłość.

Reklama

Rak 22.06-22.07

Jeśli kogoś kochasz i czujesz się przy nim bezpieczna, seks dostarcza Ci niezapomnianych wrażeń. Jednak partner musi bez przerwy potwierdzać Twoją atrakcyjność.

Lew 23.07-23.08

Seks odgrywa istotną rolę w Twoim życiu. Wiąże się z nim cały ceremoniał. Muzyka, kwiaty, piękne wnętrze. Tylko w tej atmosferze przeżyjesz chwilę zapomnienia.

Panna 24.08-22.09

Nie potrafisz zamknąć oczu i „wyłączyć" natrętnych myśli. Przypominasz sobie nagle, że w szafie czeka sterta bielizny do prasowania, a na regale pozostała odrobina kurzu.

Waga 23.09-23.10

Kiedy masz napad chandry, nie chcesz słyszeć o seksie. Jednak partner wie, że szczery komplement może zmienić Twój nastrój i uczynić z Ciebie namiętną kochankę.

Skorpion 24.10-22.11

Taka już jesteś, że albo kogoś kochasz, albo nienawidzisz. Nie uznajesz stanów pośrednich. Namiętność wybucha u Ciebie z ogromną siłą, przesłaniając inne sfery życia.

Strzelec 23.11-21.12

Masz pogodną, beztroską naturę, dlatego sprawiasz wrażenie osoby, która zupełnie nie przejmuje się problemami, a już na pewno nie przenosi ich do sypialni.

Koziorożec 22.12-20.01

Ponieważ jesteś osobą skrytą i nie masz zwyczaju zwierzać się nawet bliskim, zadręczasz się problemami, których nie potrafisz rozwiązać. Nie zapomnisz o nich ani na chwilę.

Wodnik 21.01-20.02

Wbrew pozorom należysz do osób pruderyjnych. Seks jest sferą życia, która Cię onieśmiela. Trudno Ci się pozbyć skrępowania i bez reszty poddać się nastrojowi chwili.

Ryby 21.02-20.03

Nie umiesz podejść do problemów z odrobiną dystansu. Kłopoty w pracy albo w domu zaprzątają całą Twoją uwagę. Nie możesz się ani na moment od nich uwolnić.

Szarlotta Bernoff

Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy