Reklama

Reklama

Twoje najskrytsze marzenia

Być może nawet się do nich nie przyznajesz, jednak to one nadają sens życiu i czasem pomagają przetrwać trudne chwile.

Baran 21.03-20.04

Chociaż sprawiasz wrażenie osoby mocno stąpającej po ziemi, chętnie oddajesz się marzeniom. Wyobrażasz sobie wówczas, że odbierasz nagrodę zdobytą w trudnym konkursie i przeżywasz radość zwycięstwa. Rywalizacja dodaje treści Twojemu życiu; już w dzieciństwie wyobrażałaś sobie, że odniesiesz sukces na wielką skalę.

Byk 21.04-20.05

Nie jesteś oderwaną od rzeczywistości marzycielką. Twoje pragnienia są konkretne, niektórzy mogliby powiedzieć - przyziemne. Przed oczami staje Ci często taka scenka: piękny, obszerny dom położony w ładnym miejscu, w nim Ty, Twój partner i dzieci - wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni - to dla Ciebie szczyt szczęścia.

Reklama

Bliźnięta 21.05-21.06

W marzeniach wybierasz się na dalekie, niebezpieczne eskapady. Niczego nie pragniesz tak bardzo jak poznawać nowe miejsca i ludzi. W wyprawę dookoła świata zabrałabyś tylko mapę i szczoteczkę do zębów uważając, że nie ma sensu obarczać się zbędnymi rzeczami. Wtedy dopiero poczułabyś smak prawdziwej przygody.

Rak 22.06-22.07

Twoje myśli w większym stopniu zaprzątają dom i życie rodzinne niż praca. Nawet jeśli czerpiesz satysfakcję z aktywności zawodowej, poczucie spełnienia osiągniesz wychodząc za mąż i wychowując gromadkę dzieci. Mimo że nie jest to w obecnych czasach popularne, odważnie mówisz, że marzysz o licznej rodzinie.

Lew 23.07-23.08

Będąc małą dziewczynką, bawiłaś się często, że jesteś księżniczką otoczoną zbytkiem i gromadą sług. Coś z tych dziecięcych marzeń pozostało w Tobie do tej pory. Chciałabyś piastować eksponowane, prestiżowe stanowisko albo chociaż przez chwilę poczuć się prawdziwą gwiazdą - piękną, elegancką i wielbioną przez tłumy.

Panna 24.08-22.09

Męczą Cię miasto, tłum, hałas i spaliny. Marzysz o bezpiecznym azylu, w którym mogłabyś się schronić przed ludźmi i zgiełkiem. Dlatego tak często, myślisz o przeniesieniu się do domku na wsi i prowadzeniu tam spokojnego życia blisko natury. Jesteś gotowana wiele wyrzeczeń, byle tylko zrealizować swoje marzenie.

Waga 23.09-23.10

Kiedy jesteś zmęczona pracą i nieustannym pośpiechem, marzysz, by wyjechać gdzieś daleko, gdzie jest ciepło i ciągle świeci słońce. Mogłabyś bez reszty oddać się lenistwu: przez cały dzień siedzieć w jakiejś przytulnej tawernie i sączyć wino. Ponieważ najczęściej trudno to zrealizować, zadowalasz się wieczornym wyjściem do pubu w gronie przyjaciół.

Skorpion 24.10-22.11

Uwielbiasz egzotyczne potrawy i wyszukane trunki. Chciałabyś poznać każdy kraj od strony kuchni i spróbować miejscowych specjałów. Jak na razie na półce stoi rząd książek kucharskich i w wolnych chwilach eksperymentujesz, przyrządzając potrawy o tajemniczo brzmiących nazwach. Ewentualnie wertujesz księgę win, by zostać znawczynią tematu.

Strzelec 23.11-21.12

Nie mówisz bliskim o swoich marzeniach z obawy, że uznają Cię za szaloną. A przecież w Twojej naturze leży poszukiwanie mocnych wrażeń i nic na to nie poradzisz. Zapisałabyś się na kurs spadochronowy lub kajakarstwa górskiego. Nie ma dla Ciebie większej satysfakcji niż poczucie, że wygrałaś z własną słabością.

Koziorożec 22.12-20.01

Kiedy troski finansowe spędzają Ci sen z powiek, wyobrażasz sobie, jakby było cudownie, gdybyś zdołała zgromadzić na koncie oszczędności zabezpieczające byt Twój i Twoich bliskich na długie lata. Wybudowałabyś wtedy rezydencję, w której w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu zamieszkałaby wielopokoleniowa rodzina.

Wodnik 21.01-20.02

Podziwiasz indywidualistów, którzy mają odwagę być sobą, nawet jeśli oznacza to łamanie ogólnie przyjętych reguł, i poświęcają się na rzecz innych. Z zapartym tchem czytasz reportaże o lekarzach, którzy pracują w afrykańskim buszu, albo o ludziach bezinteresownie pomagających bliźnim. Marzysz o tym, by zrobić coś dla innych.

Ryby 21.02-20.03

Kiedy czujesz, że przerastają Cię codzienne problemy, pragniesz uciec od nich jak najdalej. Dlatego tak chętnie sięgasz po sentymentalne romanse lub śledzisz losy bohaterów telenowel. Żałujesz wtedy, że nie możesz choć na chwilę przestać być sobą, wcielić się w bohaterkę swojej ulubionej książki i zacząć żyć jej życiem.

Tomasz Buczaj

Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy