Reklama

Reklama

Beata Dymka

To, że będę pomagać ludziom, przepowiedziała mi cioteczna babka - znana wróżka i znachorka.

Pod jej domem w Ostrowcu Świętokrzyskim stały lata temu kolejki. Moją ciotkę zawsze smuciło i irytowało, że wiele lęków i stresów ludzie fundują sobie sami. "Tak często obrzucają się urokami i klątwami " - mówiła.

Teraz wiem, że miała rację. Teraz te starodawne klątwy to nic innego jak negatywne myślenie. Jeśli ktoś zazdrości, że ci się powodzi to właśnie w tej chwili nieświadomie rzuca klątwę. Takie rzeczy również widać w kartach. Najważniejsze jednak jest to, że wróżba pomaga wykaraskać się z tej negatywnej energii.

Reklama

Jak to zrobić? Zależy od indywidualnej sytuacji, lecz istnieje też reguła ogólna. Jest nią pozytywne myślenie i wiara, że można pokonać wszystkie kłopoty. Często sprawdza się to w przypadku kobiet, które mimo pozytywnych badań nie mogą mieć dzieci. Mogę się pochwalić wieloma przypadkami, w których rozmowa ze mną i uświadomienie sobie co jest dla nich tak naprawdę przeszkodą by nie zostać mamą, pomogło. Karty pokazują ludziom lęki, a ja pomagam się ich pozbyć raz na zawsze. Czasem używam ziół by wspomóc magiczne rytuały, tak jak kiedyś robiła to moja mądra ciotka.

Jak to się stało, że zostałam wróżką? Jak już wspomniałam wcześniej karty były zawsze w moim domu. Pewnego dnia jako nastolatka dla zabawy powróżyłam mamie. Wszystko się sprawdziło, potem zaczęły przychodzić do mnie koleżanki.

Poznałam runy i tajniki feng shui, to uzupełnienie wiedzy, którą otrzymałam w domu. Ludzie od lat pytają mnie o zdrowie, miłość, pieniądze, a ostatnio coraz częściej o niejasne życiowe sytuacje. Na szczęście karty zawsze znajdą jasne rozwiązanie.

Usługa dostępna wyłącznie dla abonentów polskich sieci Orange, ERA, Plus, Heyah, Sami Swoi i Play. Połączenie z numerem 700x koszt 4 zł netto/min (4,92 zł brutto/min). Połączenie z numerem 740x koszt 4 zł netto/min (4,92 zł brutto/min). Cena 1 SMSa - 2 zł (2,46 zł z VAT).

Gwarantowana ANONIMOWOŚĆ

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje