Reklama

Reklama

Zabawy i zabawki, które urozmaicą wasz seks

Ta sama pozycja, to samo miejsce, ten sam scenariusz. Takie praktyki seksualne często prowadzą do rutyny, a ta zaś do zaniku satysfakcji erotycznej i w skrajnych przypadkach, do rozpadu związku. Warto więc zadbać, by monotonia nie wkradła się do sypialni. Świetnym lekarstwem na nudę są gadżety i zabawy erotyczne.

Ponad połowa Polaków jest zadowolona ze swojego życia erotycznego. Tak wynika ze Światowych Badań Jakości Życia Seksualnego, zleconych przez markę Durex. Rzeczywiście, mamy powody do dumy. Przeciętny Polak odbywa 143 stosunki seksualne rocznie (co daje nam miejsce w światowej czołówce), a każdy z nich trwa ok. 19 minut (podczas gdy światowa średnia to 18 minut).

Jest dobrze, ale nie idealnie. Z tych samych badań wynika, że 41 proc. z nas chciałoby urozmaić swoje życie seksualne. Najłatwiej i najskuteczniej można to zrobić, sięgając po gadżety erotyczne.

Reklama

Nakładka wibrująca

20 minut dodatkowej rozkoszy. Tyle potrafi dać partnerom nakładka wibrująca. Ta mała zabawka jest świetnym rozwiązaniem dla par, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi. Nakładana na penis, niektórym kobietom przypomina działanie wibratora.

Najlepiej sprawdza się w pozycjach ułatwiających stymulowanie łechtaczki. Jednak ten gadżet daje rozkosz nie tylko kobiecie. Dzięki wypustkom i wibracjom, potrafi doprowadzić do szaleństwa również mężczyznę.

Wibrujący pierścień


Jeśli partner skarży się, że nakładka jest zabawką, która dostarcza przyjemności wyłącznie kobiecie, przyjemnym kompromisem będzie wibrujący pierścień. Ta mała zabawka może zdziałać cuda! Równocześnie wspomaga erekcję (zwłaszcza grubsze modele, które można założyć u nasady penisa) i stymuluje łechtaczkę partnerki. Partner powinien nałożyć pierścień na penis we wzwodzie (może zrobić to również jego partnerka w ramach gry wstępnej).

W czasie stosunku pierścień powinien znajdować się na wysokości łechtaczki. Najlepsze efekty daje podczas seksu w pozycji misjonarskiej. To też świetny pomysł dla tych, którzy chcieliby, lecz boją się spróbować zabaw z  wibratorem.

Wibrator dla dwojga


Wibrująca zabawka, wbrew pozorom, nie jest gadżetem przeznaczonym wyłącznie dla singli. Jeśli planujecie korzystać z niego we dwójkę, wybierzcie model, który będzie mógł stymulować zarówno pochwę i łechtaczkę partnerki, jak i jądra oraz penisa partnera.

Wibrator może też dodać pikanterii waszej grze wstępnej. Stymulując nim okolice intymne obojga kochanków, można stopniowo przejść do właściwego stosunku. Obecnie w sklepach dostępne są wodoodporne wibratory, których można używać podczas wspólnej kąpieli czy pod prysznicem.

Niewielki rozmiar niektórych modeli wibratorów pozwala na łatwe ukrycie ich w damskiej torebce. Dzięki temu możecie skorzystać z nich, gdzie tylko przyjdzie wam ochota. Jeśli fantazjowaliście o seksie w nietypowym  miejscu, teraz będziecie mogli zrealizować swoje plany.

Żele i lubrykanty

Nakładki, pierścienie, wibratory to zabawki, które stymulują dotyk. Jednak w sypialni warto pamiętać również o gadżetach, które pobudzą pozostałe zmysły. Żele i lubrykanty to akcesoria, które sprawią, że również smak i węch zostaną rozkosznie pobudzone.

Żel intymny można wykorzystać jako nawilżenie podczas stosunku, ale również jako miłe urozmaicenie gry wstępnej. Najróżniejsze zapachy i smaki dostępne teraz na rynku pozwolą wam eksperymentować w nieskończoność, a wasz seks nie będzie dwa razy taki sam.

Smakowy żel to też świetny dodatek do zabaw w zlizywanie, smakowanie, masowanie. Do podobnych zabaw możecie wykorzystać aromatyczne lubrykanty, które nadają się do stosowania w połączeniu z prezerwatywami (na przykład potęgującymi wrażenia, z wypustkami).

Z badań wynika, że zainteresowanie Polaków gadżetami erotycznymi rośnie głównie przed walentynkami. Warto jednak, żeby te zabawki na stałe zagościły w naszej sypialni. Bo przecież seks to nie święto, a jeden z najważniejszych elementów związku.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje