Reklama

Balsam do brody jako pomysł na prezent dla niego? Sprawdzamy!

Szukasz prezentu dla brodacza? Idealny może okazać się balsam do brody! Męski kosmetyk pielęgnacyjny do brody i wąsów świetnie zadba o stan każdego zarostu. Sprawi, że zarost będzie bardziej miękki i dobrze odżywiony, a co za tym idzie — łatwiejszy do zdyscyplinowania. Oferta męskich kosmetyków na rynku rośnie, a wybór balsamów do brody duży. Dowiedz się więcej czym kierować się wybierając balsam do brody i wąsów dla niego na prezent!

Co to jest balsam do brody?

Balsam do brody jako męski kosmetyk pielęgnacyjny do zarostu, który sprawdza się świetnie. Coraz większa rzesza panów decyduje się na codzienną pielęgnację brody i wąsów z użyciem balsamu do brody i wąsów. Dzięki składnikom aktywnym i nawilżającym balsam do brody nadaje włosom miękkości, odżywia i nawilża. Zawartość naturalnych wosków chroni zarost przed działaniem czynników zewnętrznych tworząc delikatną warstwę ochronną. Dzięki temu broda nie wysusza się tak szybko i nie powstaje efekt sztywnego i trudnego do ułożenia zarostu. W wyniku takiej pielęgnacji broda jest też dużo wygodniejsza dla samego właściciela — skóra jest lepiej odżywiona, nie swędzi i nie łuszczy się z przesuszenia, więc zarost nie drażni. Każdy mężczyzna będzie zadowolony!

Reklama

Balsam do brody — prezent dla niego

Poszukiwania prezentu dla mężczyzny nigdy nie są łatwe. Utarło się przekonanie, że mężczyźni to gadżeciarze i lubią prezenty praktyczne. Oczywiście co osoba, to inne gusta, ale sprawę wyboru prezentu nieco ułatwia przyjrzenie się nawykom i potrzebom. Każdy brodacz, niezależnie od tego czy już stosuje męskie kosmetyki do zarostu, czy dopiero się przymierza będzie zadowolony z balsamu do brody! Wielu panów wciąż wstydzi się kupować dla siebie kosmetyki. Otrzymanie balsamu do brody jako prezentu może ułatwić decyzję, niejako zachęcić i ośmielić brodaczy do korzystania z tych wygodnych i praktycznych produktów codziennego użytku. Prezent z myślą o lepszym samopoczuciu i wyglądzie, jakim bez wątpienia jest balsam do brody i wąsów na pewno wywoła zadowolenie i ciekawość. Jeśli mężczyzna, któremu kupujemy prezent już stosował jakiś balsam do brody, to warto podejrzeć lub podpytać, jaki polubił. Jednak naszym zdaniem każdy dobry męski kosmetyk wywoła radość! W końcu kto nie lubi próbować nowych rzeczy?

Jaki balsam do brody kupić?

Balsamy do brody zwykle występują w zakręcanych metalowych słoiczkach. Ładne opakowania zawsze ozdobione gustownym "brodatym" designem dodają całości estetycznego wyglądu i zachęcają formą do zakupu. Ważne jest jednak to, co kryje się w środku! Dla gęstego i długiego zarostu polecamy balsamy, z wysoką zawartością olejków i naturalnych maseł, które lepiej zdyscyplinują bujną brodę. Dla delikatniejszych i krótszych też będą dobre, ale wówczas możemy pokusić się o lżejszy balsam o płynniejszej konsystencji. Bardziej płynne balsamy do brody to zazwyczaj te w buteleczkach z pompką, które umożliwiają wygodne dawkowanie balsamu. Większość balsamów do brody dodatkowo bardzo ładnie pachnie! Zazwyczaj są to typowo klasyczne, męskie zapachy kojarzone z goleniem, jednak warto przeczytać na opakowaniu o nutach zapachowych. Być może znajdziemy taki, którego zapach męskiej pielęgnacji zarostu będzie wyjątkowo kuszący.

Artykuł sponsorowany

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy