Reklama

Reklama

Brightalign - aparat na zęby nie tylko dla dzieci – wiek, nie ma znaczenia!

Kiedy słyszysz słowo "aparat ortodontyczny", co przychodzi ci na myśl? Najprawdopodobniej młody nastolatek, którego zęby są pokryte metalowymi elementami. To stereotyp, bo w dzisiejszych czasach nie ma żadnych ograniczeń wiekowych dla zabiegów ortodontycznych. Mało tego! Skuteczne leczenie ortodontyczne może obyć się bez zamków i łuków, bez konieczności mocowania i skręcania.

Poznajcie Brightalign - system przezroczystych nakładek opracowanych do leczenia zgryzu u osób dorosłych!

Nakładki Brightalign działają w taki sam sposób jak tradycyjne aparaty ortodontyczne: wykorzystują kontrolowaną siłę nacisku, tak aby przesunąć zęby na prawidłową pozycję. Różnica? Brightalign nie mają żadnych elementów metalowych! Zamiast metalu stosuje się wykonanie z miękkiego materiału, dyskretne, przezroczyste nakładki polimerowe. Są bezinwazyjne i zazwyczaj bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów. Brightalign - zalety przezroczystych nakładek ortodontycznych

Reklama

Higiena - Brightalign można samodzielnie zdejmować, a co za tym idzie, codzienna higiena zębów przebiega tak, jak zazwyczaj.
Dyskrecja - Brightalign są dyskretne, niemal niezauważalne przez otoczenie. Nie wyłączają z codziennego funkcjonowania zawodowego i towarzyskiego.
Brak ograniczeń żywieniowych - podczas korekcji zgryzu z nakładkami Brightalign możesz nadal ugryźć jabłko lub chrupiącą pizzę. Wystarczy je zdjąć do posiłku i cieszyć się ulubionymi potrawami.
Bezpieczeństwo — Brightalign mają negatywnego wpływu na szkliwo, korzenie zębów i dziąsła. Prawdopodobieństwo odwapnienia szkliwa i zapalenia dziąseł jest niższe niż w przypadku tradycyjnych aparatów stałych.
Wygoda - spersonalizowane nakładki Brightalign nie podrażniają, nie uczulają, nie obcierają i nie przysparzają bólu.
Ochrona - nakładka Brightalign pomaga odseparować od siebie oba łuki zębowe, a co za tym idzie, chroni zęby przed ścieraniem, to ważne, zwłaszcza dla osób mających tendencje do nocnego zgrzytania zębami.

Brightalign - jak przebiega leczenie?

W planie uwzględniona jest diagnostyka, korekta nieprawidłowości zgryzowych oraz wizualizacja efektów. Wykorzystuje się nowoczesne technologie i analizę cyfrową. Przed rozpoczęciem leczenia ortodonta bada pacjenta, robi zdjęcia i cyfrowe skany zębów. Na podstawie zebranych danych przygotowuje indywidualny tok leczenia.
W odróżnieniu od konwencjonalnych aparatów ortodontycznych, wizyty kontrolne odbywają się zwykle co sześć do ośmiu tygodni. Nakładki są wymieniane średnio co dwa tygodnie.

Brightalign skutecznie korygują uśmiech w czasie krótszym od standardowego leczenia, ale okres leczenia jest ustalany indywidualnie dla każdego pacjenta i zależy od tego, jaką wadę trzeba skorygować. Zaleca się noszenie nakładek przez 22 godziny na dobę lub zgodnie z zaleceniami ortodonty.

Poza nakładkami do korekcji zgryzu Brightalign oferuje także profesjonalne nakładki do wybielania zębów. Firma zajmuje się także wykonywaniem wizualizacji licówek, dzięki czemu efekt można zobaczyć jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

Brightalign - wstępna kwalifikacja do leczenia i ceny

Powoli na rynku pojawiają się punkty, w których potencjalni klienci, za pomocą specjalnej aplikacji mogą wykonać podstawowe zdjęcia i skan twarzy w technologii 3D wprowadzić swoje dane i przesłać do centrali Brightalign. W informacji zwrotnej pacjent otrzyma informację dotyczącą kwalifikacji, czasu i kosztu leczenia oraz adres do najbliższej klinki.

Całkowity koszt, zaczynający się od 220 zł miesięcznie, różni się w zależności od wady zgryzu i czasu leczenia.

Więcej na https://www.brightalign.dental/

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje