Reklama

Czym wyróżniają się sneakersy adidas Pharrel Williams?

Otwarty, artystyczny umysł i wizjonerstwo piosenkarza Pharela Williamsa doprowadziły do powstania wyjątkowej linii sneakersów adidas Pharrel Williams, które wyróżniają się designem, wpasowując się niebanalnie w styl uliczny. To buty wygodne, którymi przemierzysz kilometry, maksymalnie chroniąc stopę przed przeciążeniem.

Niebanalny wygląd, który wyróżnia z tłumu

Pharrel Williams to wizjoner, który wspólnie z marką adidas stworzył sneakersy o wyjątkowej stylistyce, charakterystyczne dla tej linii. Ich nowoczesna cholewka wykonana jest ze materiałów, doskonale otulających stopę, a podeszwa ze specjalnego rodzaju gumy. Całość jest bardzo nowoczesna i świetnie wpisuje się w sportowy charakter butów, które nadają się także jako element streetwearowego outfitu. Na uwagę zasługuje kolorystyka linii, w której oprócz zachowawczych i stonowanych barw, znajdują się kolorowe, wyróżniające się modele, obok których nie przechodzi się obojętnie.

Reklama

Szukasz wygody? Oto adidas Pharrel Williams

Tworząc wraz z Pharrelem Williamsem linię butów, adidas postawił na serię ultrawygodną i komfortową dla użytkownika. Elementy, które zapewniają tę wygodę to:

  • cholewka - wykonana w technologii Primeknit, gwarantującej właściwą wentylację stopy. Alternatywą na gorące, letnie dni jest cholewka HEAT.RDY, która umożliwia stopie zachowanie chłodu i suchości. Warto dodać, że but przyjemnie otula stopę, dopasowując się do jej kształtu;
  • podeszwa - dla zachowania maksymalnej przyczepności i bezpieczeństwa buty adidas Pharrel Williams wyposażono w podeszwę z gumy Continental. Dzięki temu każdy spacer czy bieg po mieście jest bezpieczny;
  • amortyzacja Boost - większy komfort podczas użytkowania, ale także bezpieczeństwo dla stawów i mięśni gwarantuje dobra amortyzacja, która w mieście jest szczególnie ważna, ze względu na infrastrukturę. Bieganie po bruku czy asfalcie bez właściwej amortyzacji jest obciążające dla stawów i kręgosłupa.

Tak zaprojektowane buty to bezpieczeństwo, zdrowie i komfort, połączone z ciekawym designem. 

Odpowiedzialna produkcja, czyli adidas Pharrel Williams a ekologia

W ostatnich latach adidas zmierza do zmaksymalizowania proekologicznej produkcji, co przejawia się także w tworzeniu sneakersów Pharrel Williams. Niektóre z butów tej kolekcji są wykonane z materiału Primegreen, wytwarzanego z produktów recyklingowanych. Oznacza to wykorzystanie już istniejących zasobów, bez konieczności tworzenia nowych. Warte podkreślenia jest to, że jest to materiał wysokiej jakości, tworzony dzięki specjalnie opracowanej technologii. 

Nowatorski, wizjonerski charakter i wygoda są tym, co charakteryzuje buty linii adidas Pharrel Williams. Jeśli chcesz się wyróżnić i jednocześnie cenisz sobie komfort - być może to są właśnie buty, których poszukujesz.

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama