Dzień kobiet w klubie The View z Warszawą Kobiet 

Już 7 marca o godzinie 23.00 Warszawa padnie Wam do stóp. Dosłownie! W klubie The View, 122 metry nad ziemią odbędzie się impreza z okazji naszego święta, której towarzyszyć będzie zabójczy widok na całą Warszawę. Partnerem imprezy jest program Warszawa Kobiet. Co czeka na uczestniczki? Zabawa do białego rana z DJ Skipek & DJ Hanna Bernard w towarzystwie rewelacyjnej wokalistki - Michaliny Miszy. Dodatkowo Warszawa Kobiet przygotowała dla gości niespodzianki. Nie możecie tego przegapić!

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe święto w kalendarzu - DZIEŃ KOBIET. Celebrację w klubie The View objęły partnerstwem Styl.pl, Interia Kobieta oraz Recla Media. Na gości czekają doskonali DJ'e, wspaniała wokalistka, liczne niespodzianki i doskonała zabawa do samego rana. Organizatorzy zadbają o to, by każda kobieta poczuła się wyjątkowo!

Klub z widokiem!

Wyśmienita zabawa na dwóch poziomach, wyjątkowe momenty celebracji, międzynarodowi artyści, a to wszystko w samym sercu Warszawy - te cechy sprawiły, że klub The View od pięciu lat króluje na klubowej mapie stolicy. Co weekend dostarcza emocje na najwyższym poziomie, 122 metry nad codziennością. Celem jego twórców było ustanowienie nowego, wyższego poziomu clubbingu w Polsce. The View to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą klimat tego miejsca, spędzając kolejne noce razem w wyjątkowej atmosferze i wspólnie witając wschody słońca obejmujące panoramę Warszawy. Przekonacie się o tym same już w najbliższą sobotę, 7 marca, podczas wyjątkowych obchodów Dnia Kobiet.

Niepowtarzalna karta otwierająca drzwi miasta

Warszawa Kobiet to unikalny program dla Pań, który od czterech lat otwiera im drzwi najlepszych lokali w mieście. Nie bez powodu w jej ofercie znalazł się prestiżowy klub The View. Co więcej - twórczynie programu celebrując wyjątkową edycję 2020 zapewniły posiadaczkom karty możliwość zabrania ze sobą na imprezę osób towarzyszących. Z Warszawą Kobiet napijecie się także najlepszych i najmodniejszych alkoholi. Jak co roku na uczestniczki programu czeka także dostęp do 3 najwyższej jakości zabiegów pielęgnacyjnych. Czy może być lepiej? Tak! W edycji 2020 czekają na Was aż dwie wersje karty! Zobaczcie same na www.warszawakobiet.pl

Więcej informacji  na temat obchodów Dnia Kobiet w The View czeka na was pod linkiem:  https://www.facebook.com/events/2587097814872870/

Z kartą Warszawa Kobiet Golden Rose wejście + koktajl na każdej regularnej imprezie w The View w prezencie.

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy