IV Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Jeśli prowadzisz bloga a Twoim zamierzeniem jest nie tylko przekazywanie informacji, ale również odkrywanie interesujących miejsc to jest konkurs właśnie dla Ciebie!

Jeszcze do 9 października do godz. 23:59 można zgłaszać swoje aplikacje w konkursie organizowanym przez Polska Organizację Turystyczną.

Konkurs a dokładniej mistrzostwa są skierowane do blogerów, którzy zajmują się szeroko rozumianą turystyką. Celem konkursu jest promocja krajowej turystyki zrównoważonej i zdrowego trybu życia, ograniczenie szkodliwego wpływu turystów na środowisko oraz pokazanie miejsc poza utartymi szlakami.

Czy warto wziąć udział w IV Turystycznych Mistrzostwach Blogerów? Zapytaliśmy o to laureatów poprzedniej edycji - Karolinę i Piotra z bloga "Rude i Czarne". https://rudeiczarne.pl/

- Czy warto? Oczywiście, że tak. To fantastyczna przygoda, która zbliża do Polski, jeszcze bardziej otwiera oczy na piękno naszego kraju, pozwala poznać bliżej lokalne tradycje, zabytki, kulturę. Element rywalizacji w konkursie dodaje motywacji do pracy, która przynosi ciekawe efekty. A do tego każdy z nas może udoskonalić swoje umiejętności, swój warsztat. I oczywiście poznać wiele ciekawych osób na naszej drodze - tak w czasie zbierania materiałów, jak i podczas publikacji. To także doskonała okazja, by się sprawdzić - swoje umiejętności, swoje możliwości - efekty mogą być bardzo zaskakujące - mówią Karolina i Piotr.

Laureaci IV Turystycznych Mistrzostw Blogerów otrzymają:                                                                                                                     

  • Laureat 1 miejsca - nagroda główna o wartości 10 000 zł (netto),                                                             
  • Laureat 2 miejsca - nagroda o wartości 5000 zł  (netto),
  • Laureat 3 miejsca - nagroda o wartości 3500 zł (netto).                                                                                                                                                                                              

 - Niesamowite, jak nasz kraj jest różnorodny pod wieloma względami, a udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów jeszcze bardziej nam to uświadomił. Chcieliśmy dać coś od siebie naszym rodzinnym stronom, chcieliśmy z serca pokazać jak Podkarpackie jest magiczne i myślę, że nam się to udało. A dzisiaj kontynuujemy tą wędrówkę i pracę, już poza mistrzostwami -Karolina i Piotr.

Co należy zrobić?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel/ i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany do Mistrzostw? Do tegorocznej edycji Polska Organizacja Turystyczna zaprasza twórców, których blogi mają min. 4 tysiące unikalnych użytkowników miesięcznie, a na Facebooku i Instagramie obserwuje ich min. tysiąc followersów. Oceną zgłoszeń zajmie się specjalnie powołane Jury. 16 blogerów, którzy uzyskają najwyższe oceny, przejdzie do drugiego etapu konkursu.

Etap 2 będzie polegał na promowaniu wskazanego regionu. Każdy bloger będzie musiał przygotować minimum dwa wpisy oraz jeden materiał wideo.

Dodatkowo w każdym z wpisów, a także w materiale wideo, musi ukazać się wzmianka o możliwości realizacji Polskiego Bonu Turystycznego oraz adnotacja o tym, że materiał powstał w wyniku Mistrzostw organizowanych przez POT i że partnerem blogera była dedykowana mu regionalna organizacja turystyczna. 

 - Dla nas udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów był wspaniałym doświadczeniem i cieszymy się, że dostaliśmy szansę na wzięcie udziału w konkursie, na pokazanie naszego rodzinnego Podkarpackiego. To była cudowna przygoda, którą niejako do dzisiaj kontynuujemy przemierzając Podkarpackie. Tymczasem zachęcamy do wzięcia udziału w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników. Nie możemy się doczekać, aż poznamy tegorocznych finalistów i będziemy mogli wspólnie, razem z nimi, odkrywać kolejne fascynujące zakątki Polski. Powodzenia! - Karolina i Piotr.

Szczegóły i regulamin konkursu: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/regulamin/

 

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy