Reklama

Ładne, proste zęby?! Tak, dzięki nakładkom firmy Brightalign – niezawodny sposób na piękny uśmiech

Równe, piękne zęby to marzenie wielu z nas, jednak śruby, zamki i druty skutecznie zniechęcają przed założeniem aparatu. Na szczęście istnieje wygodniejsza i tańsza alternatywa dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

Jeśli przeraża Cię wielomiesięczna wizja noszenia stałego aparatu ortodontycznego i zastanawiasz się, czy możliwe jest skuteczne leczenie ortodontyczne bez metalowych zamków i drutów mamy dla Ciebie dobre wieści. Choć prostowanie zębów kojarzy się z dyskomfortem i sporymi nakładami finansowymi nie musi tak być. Leczenie ortodontyczne może być skuteczne, dyskretne i wygodne. Okazuje się, że na rynku z powodzeniem funkcjonuje właśnie taka skuteczna i tańsza alternatywa - Brightalign.

Reklama

Brightalign, to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego poprzez wykorzystanie przeźroczystych nakładek, które prostują zęby, nie powodując niedogodności i dyskomfortu związanego z codziennym użytkowaniem.

Jak działają przezroczyste nakładki ortodontyczne Brightalign?

Brightalign to zupełnie nowy sposób poprawienia wad zgryzu. Zadbaliśmy o każdy szczegół aby zwiększyć Twój komfort leczenia . Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę, wybierzesz rekomendowany gabinet a całą resztą zajmie się Barightalign. Nie jesteś pewien efektów leczenia?! nie obawiaj się, Brightalign zaproponuje wizualizację poprawienia zgryzu w postaci filmu przesłanego na Twój telefon. Bez względu gdzie przebywasz będziesz mógł podjąć decyzję o kontynuacji leczenia!  Nakładki Brightalign wykonuje się z cienkiej biokompatybilnej folii. Taka struktura nakładki powoduje, że jest ona prawie niezauważalna dla otoczenia w odróżnieniu od tradycyjnych matalowych zamków i drutów. Stosujemy rozwiązania w pełni cyfrowe dzięki temu leczenie jest precyzyjne, przewidywalne oraz spersonalizowane. Nie zwlekaj z decyzją i poproś o wizualizację!

Ogromną zaletą tej metody jest wykonanie nakładek z miękkiego materiału. Nie zawierają one żadnych elementów metalowych do mocowania czy skręcania, przez co są niezwykle komfortowe w użytkowaniu - nie powodują bowiem odczucia bólu czy gniecenia. Co więcej, w porównaniu z tradycyjnym aparatem, można je zdjąć podczas jedzenia, nie ma więc ograniczeń co do diety i rodzaju spożywanych pokarmów. Także czyszczenie zębów i utrzymanie higieny przebiega bezproblemowo. W przypadku pacjentów, którzy uprawiają sporty kontaktowe pozwalają na ich kontynuowanie podczas leczenia
Wizualizacja Brightalign pozwala ocenić czy Twoja wada zgryzu będzie wyleczona w 3 lub 6 miesięcy. Otrzymasz od nas zestaw nakładek, które wymieniasz co 2 tygodnie, dzięki czemu procedura zapewnia korektę zębów w bardzo płynny i ostrożny sposób, w trakcie którego dyskomfort pacjenta zostaje zniwelowany do minimum. Efektywność leczenia zależna jest od regularności stosowania nakładek, co oznacza, że dla uzyskania pożądanego efektu należy je nosić co najmniej 20 godzin dziennie. Dodatkowo przez pierwsze kilka dni trzeba się do nich przyzwyczaić. Nie uczulają i nie powodują problemów z mówieniem, dzięki czemu pacjenci bez skrępowania mogą funkcjonować zawodowo i towarzysko.

Ortho Brightalign - kto powinien sięgnąć po przeźroczyste nakładki ortodontyczne?

System stworzono z myślą o wszystkich, którzy nie mogą lub nie chcą korzystać z tradycyjnej metody leczenia ortodontycznego. Nakładki Brightalign z powodzeniem stosowane są przy większości wad zgryzu u osób z uzębieniem stałym.
Sprawdzają się stosowane w korygowaniu zgryzu głębokiego i krzyżowego, a także podczas zamykania luk międzyzębowych oraz rotacji zębów przednich. Pomagają korygować diastemę, zgryz otwarty, tyłozgryz, a także inne nieprawidłowości. Można je także zastosować w przypadku stłoczenia zębów występującego po pojawieniu się tzw. "ósemek".
Nakładki Brightalign są niewidoczne i idealnie dopasowane do zębów.

Porozmawiajmy o kosztach

System Ortho Brightalign jest porównywalny cenowo, a nawet tańszy niż inne metody leczenia stosowane w ortodoncji. Charakteryzuje go wysoka jakość użytych materiałów i perfekcyjny serwis za rozsądną cenę. Jego dużym atutem jest też wysoka przewidywalność efektów leczenia bez obciążania klienta kosztami wstępnymi. Całkowity koszt, zaczynający się od 220 zł miesięcznie, różni się w zależności od wady zgryzu i czasu leczenia.

Proste i wybielone zęby dzięki Brightalign

Poza nakładkami do korekcji zgryzu Brightalign oferuje także profesjonalne nakładki do wybielania zębów. Zajmuje się także wykonywaniem wizualizacji licówek, dzięki czemu efekt można zobaczyć jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

Więcej na stronie: https://brightalign.dental/

materiały promocyjne
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy