Reklama

Na zdrowy sen – Hilding

Problemy z zasypianiem, nocne pobudki i brak energii – niedobory snu i jego kiepska jakość dają nam się we znaki coraz częściej, a kłopoty ze snem stały się współczesną plagą. Jakość nocnego wypoczynku spada również z powodu pogłębiającego się stresu i braku odpowiedniej dawki ruchu, będących bezpośrednim efektem walki z pandemią i jej skutkami. Siedzący tryb życia, długie godziny spędzane przed ekranem komputera i nieodpowiednia pozycja ciała w czasie pracy mogą prowadzić do pojawienia się dolegliwości bólowych, warto więc szczególnie zadbać o kręgosłup, który w obecnej sytuacji wymaga odpowiedniego wsparcia.

Wygoda to nie kaprys

Zdrowy sen to nie tylko jego długość, ale także jakość. To, na czym śpimy ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia, a dobrze dobrany materac do spania nie jest kwestią chwilowego kaprysu. Im lepiej sypiamy, tym bardziej jesteśmy sprawni, wydajni i zdrowsi. Właściwa regeneracja podczas snu pozwala zadbać o naszą kondycję w ciągu dnia, a komfort nocnego odpoczynku przekłada się bezpośrednio na stan naszego zdrowia.

Grupa Hilding Anders przeprowadziła badania jakości snu, które jasno potwierdziły, że chroniczne zmęczenie i kłopoty z zasypianiem dotykają wielu z nas. Łagodzenie skutków trybu życia i związanych z nim dolegliwości to podstawa, o którą najłatwiej zadbać, wybierając właściwy materac do spania. W ten sposób możemy ograniczyć dolegliwości bólowe, zapobiegać rozwojowi zmian zwyrodnieniowych, zadbać o kręgosłup i jego pozycję, a przy tym po prostu czuć się lepiej - wypoczęte ciało to jasny umysł i energia do działania na kolejne dni.

Reklama

Jaki materac będzie odpowiedni?

Przede wszystkim dobrany indywidualnie do naszych potrzeb. Właśnie dlatego Grupa Hilding przygotowała linie materacy do spania, w tym certyfikowanych produktów medycznych, które dostępne są dla każdego i w szerokiej gamie - w Hilding Anders wybór to podstawa. Jak znaleźć idealny materac do spania?

Wśród modeli Hilding, medycznych materacy SleepMed i nowoczesnych produktów Curem znajdują się materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe. Dzięki temu możliwe jest optymalne dopasowanie grubości, stopnia miękkości czy innych właściwości do konkretnych oczekiwań. Dla tych, którzy cenią tradycyjne rozwiązania, dostępne są materace sprężynowe, np. Hilding Step, stworzone na bazie 7 stref sprężyny kieszeniowej - każdy jej element pracuje niezależnie, a pianka Flexiform zapewnia dodatkowy komfort i uczucie przyjemnej miękkości.

7 stref podparcia i termoelastyczna pianka Visco w piankowych modelach Hilding Salsa i Rumba skutecznie reagują na masę ciała i jego pozycję podczas snu, dając optymalne wsparcie kręgosłupowi i współpracującym z nim mięśniom. Jeśli szukasz materaca łączącego w sobie bardzo wysoką elastyczność pianki i stabilność sprężyn, postaw na rozwiązanie hybrydowe: Hilding Dance lub Electro.

Wyspani mogą więcej

Laboratorium Sleep-Lab zadbało o to, by wszystkie materace Hilding zostały wykonane z materiałów bezpiecznych, trwałych i o najlepszych właściwościach termicznych. Dzięki temu produkty są higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości, odpowiednie nawet dla alergików, a przy tym pozostają niezwykle ergonomiczne i wygodne. Zdrowy sen, zwłaszcza w okresie obniżonej aktywności fizycznej i nasilonego stresu, będzie najlepszą odpowiedzią na potrzeby naszego organizmu. Utrzymanie kręgosłupa i całego aparatu ruchu w dobrej formie to nie tylko doraźne wsparcie, ale niezwykle ważna inwestycja w lepszą kondycję na przyszłość.

Odpowiednia dawka snu na właściwym podłożu będzie wspomagać naturalne procesy regeneracyjne organizmu i wpłynie pozytywnie na ogólne samopoczucie. Zaufaj materacom Hilding, bo wyspani naprawdę mogą więcej!

 

materiały promocyjne
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy