Reklama

"No Shame. No Fear.", czyli kolekcja o wyjątkowym znaczeniu

Oryginalne kroje i buntownicze printy. Hasła z mocnym przekazem i fasony odzwierciedlające kobiecą siłę i odwagę. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja answear.LAB „No Shame. No Fear.”, której twarzą została polsko-ukraińska pięściarka Sasha Sidorenko. Całkowity dochód ze sprzedaży ubrań i akcesoriów trafi na konto Polskiego Czerwonego Krzyża, aby wesprzeć ofiary działań wojennych w Ukrainie.

Manifest kobiecej siły i odwagi

Korzystaj do woli ze wszystkiego, co oferuje ci świat mody! Noś to, na co masz ochotę i czuj się w tym dobrze! Marka answear.LAB stworzyła kapsułową kolekcję ubrań, której towarzyszy hasło "No Shame. No Fear.". Ideą przyświecającą nowej linii ubrań i akcesoriów jest manifestowanie kobiecej siły oraz dodawanie im odwagi, by mogły żyć i postępować na własnych zasadach. Dostępne fasony pozwalają tworzyć różnorodne stylizacje. Od casualowo-denimowych propozycji, po T-shirty z wyrazistymi i odważnymi przesłaniami. Dodatkowo wiele z nich nawiązuje do męskiej garderoby - marynarki oversize, garniturowe spodnie damskie, proste białe koszule... Kolekcję dopełniają buty i akcesoria: sneakersy oraz skórzane torebki. Całość utrzymana jest w czarno-białej tonacji z mocnymi akcentami oranżu, czerwieni i szarości. Wszystkie elementy kolekcji znajdziesz tutaj: https://answear.com/s/no-shame-by-answear-lab

Reklama

Mistrzowska bohaterka kolekcji

Twarzą kolekcji jest Sasha Sidorenko - zawodowa pięściarka, mama i założycielka klubu bokserskiego. Kobieta o wielu twarzach, która osiąga wielkie sukcesy w sporcie zdominowanym przez mężczyzn. 7-krotna Mistrzyni Ukrainy, Mistrzyni Europy w boksie z 2017 r., mimo poniesionej porażki i nieoczekiwanego werdyktu ostatniego pojedynku , nie poddaje się - kroczy dalej, by czuć się spełnioną i żyć na własnych zasadach. Ze sportami walki Sasha miała do czynienia od dziecka. Wielokrotnie słyszała, że nie jest to dyscyplina dla dziewczyn, jednak upór, konsekwencja i odwaga pozwoliły jej dotrzeć na szczyt i spełnić swoje marzenia.

 "Sasha była obecna w tym projekcie od samego początku, bardzo zależało nam na jej uczestnictwie, bo wyznajemy podobne wartości. Pragniemy pomagać kobietom i wzajemnie się w tym wspieramy. Sasha to kobieta, która może być inspiracją dla wielu z nas. Nie boi się robić tego, czego pragnie, odważnie stawia czoła rzeczywistości i udowadnia, że zawsze warto podążać za marzeniami. W kontekście obecnej sytuacji staje się również symbolem waleczności i odwagi ukraińskiego narodu."- mówi Agnieszka Korsak, dyrektorka marki answear.LAB.

Moda w słusznej sprawie

Świat mody nie pozostaje obojętny wobec tragicznej sytuacji w Ukrainie - wiele marek postanowiło wesprzeć ofiary wojny. Do działań charytatywnych dołączyła także marka answear.LAB. Choć pierwotnie celem kolekcji "No Shame. No Fear." było manifestowanie siły, odwagi, życia bez wstydu, z dnia na dzień limitowana kolekcja nabrała nowego znaczenia, a postać Sashy Sidorenko stała się symbolem odwagi i nadziei. Całkowity dochód ze sprzedaży kolekcji wesprze bowiem obywatelki i obywateli Ukrainy mierzących się z wojenną rzeczywistością - zostanie przekazany na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża i organizowaną przez niego akcję #napomocUkrainie. Aby wsparcie jak najszybciej trafiło do potrzebujących, marka już przekazała 210 000 zł. Kwota ta będzie sukcesywnie wzrastać wraz ze wzrostem sprzedaży kolekcji ubrań. Wszystkie elementy z kolekcji "No Shame. No Fear." kupisz wyłącznie w sklepie internetowym Answear.com.

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy