Reklama

Piękny uśmiech na lato – z Brightalign jeszcze możesz zdążyć!

Co roku wiosna wzmaga w nas chęć bycia pięknym i młodym dlatego już w marcu zaczynamy myśleć o urlopie - kupujemy karnet na siłownię, szukamy zabiegów ujędrniających ciało, przechodzimy na dietę, kupujemy nowe, cudowne kremy, marzymy o spektakularnej metamorfozie. To wszystko jest ważne, ale czy wiecie, że jedna z pierwszych rzeczy, na jaką zwracają uwagę nasi rozmówcy to piękny uśmiech i zdrowe, proste zęby? Że dzięki korekcie zgryzu można poprawić rysy twarzy, sprawić, że twarz odzyska młodzieńczy, atrakcyjny wygląd?

Myślicie, że nie da się już nic zrobić? Poznajcie Brightalign ! Jak się okazuje, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych dla zabiegów ortodontycznych. Kiedyś aparaty ortodontyczne były zarezerwowane dla dzieci, ale dzisiaj z powodzeniem stosuje się je także u dorosłych. Co najważniejsze nowoczesne aparaty ortodontyczne Brightalign są bardzo dyskretne. Zamiast metalu stosuje się dyskretne, przezroczyste nakładki polimerowe. Ich atutem jest wykonanie z miękkiego materiału, bez zamków i łuków, bez konieczności mocowania i skręcania. W przypadku Brightalign jesz co chcesz i kiedy chcesz! Nie masz konieczności utrzymywania miękkiej diety. Nakładka Brightalign nie wpływają negatywnie na szkliwo, korzenie zębów i dziąsła. Prawdopodobieństwo odwapnienia szkliwa i zapalenia dziąseł jest niższe niż w przypadku tradycyjnych aparatów stałych. Poza tym nakładki nie podrażniają, nie uczulają i nie przysparzają bólu.

Reklama

Innowacja systemu polega na tym, że uwzględniona jest diagnostyka, korekta nieprawidłowości zgryzowych oraz wizualizacja efektów jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Wykorzystuje się nowoczesne technologie i analizę cyfrową. Przed rozpoczęciem korekty zgryzu ortodonta bada pacjenta, robi zdjęcia i cyfrowe skany zębów. Na podstawie zebranych danych przygotowuje indywidualny tok leczenia. W odróżnieniu od konwencjonalnych aparatów ortodontycznych, wizyty kontrolne odbywają się zwykle co sześć do ośmiu tygodni. Nakładki są wymieniane średnio co dwa tygodnie. Brightalign skutecznie korygują uśmiech w czasie krótszym od standardowego leczenia, ale długość terapii zależy od wady zgryzu oraz dyscypliny pacjenta. Zaleca się noszenie nakładek przez 22 godziny na dobę lub zgodnie z zaleceniami ortodonty. 

Poza nakładkami do korekcji zgryzu Brightalign oferuje także profesjonalne nakładki do wybielania zębów. Firma zajmuje się także wykonywaniem wizualizacji licówek, dzięki czemu efekt można zobaczyć jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Brightalign powoli zwiększa zakres swoich usług dlatego na  rynku pojawiają się punkty, w których potencjalni klienci, za pomocą specjalnej aplikacji mogą wykonać podstawowe zdjęcia i skan twarzy w technologii 3D wprowadzić swoje dane i przesłać do centrali Brightalign. W informacji zwrotnej pacjent otrzyma informację dotyczącą kwalifikacji, czasu i kosztu leczenia oraz adres do najbliższej klinki.

Całkowity koszt, zaczynający się od 220 zł miesięcznie, różni się w zależności od wady zgryzu i czasu leczenia.

Więcej na https://www.brightalign.dental/ .
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama