Reklama

Reklama

Problem z realizacją postanowień noworocznych?

Dieta sokowa Cleanse Me pomoże Ci przejść na zdrowy tryb żywienia i zadbać o smukłą sylwetkę!

Nowy rok, nowa Ja?

Wiele osób z nadejściem nowego roku przygotowuje listę zmian, które chce wprowadzić w życie. Do najczęstszych postanowień noworocznych można zaliczyć decyzję o zmianie stylu życia na zdrowszy a także zadbanie o utratę zbędnych kilogramów. Nie wszystkim jednak się to udaje, dlatego pomocne może okazać się przejście kilkudniowego detoksu sokowego.

Czym jest dieta sokowa Cleanse Me?

Diety sokowe Cleanse Me są innowacyjną kuracją żywieniową, która skutecznie pomaga w odtruciu ciała i w krótkim czasie wpływa na:

Reklama

  • lepsze samopoczucie
  • przypływ energii
  • wygładzenie i odżywienie skóry
  • wzmocnienie włosów i paznokci

Dieta oczyszczająca poprawia formę fizyczną oraz psychiczną, a także podwyższa poziom koncentracji. Warto pamiętać, że dieta sokowa jest niskokaloryczna i jest świetnym sposobem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Kuracja sokowa polega na zastąpieniu jedzenia stałego sokami przygotowanymi specjalną metodą Cold Press. Największym atutem, który odróżnia ją od diet tradycyjnych jest minimalny wysiłek ze strony organizmu przeznaczony na trawienie i absorpcję składników odżywczych. Odciążenie układu pokarmowego umożliwiające relaks dla całego organizmu, a także zwiększenie motywacji do kontynuowania dobrych nawyków żywieniowych oraz zdrowego stylu życia to podstawowe, lecz nie jedyne zalety detoksu sokowego.

Metoda Cold Press - najlepsza metoda pozyskania soku

Soki Cleanse Me wytwarzane są metodą cold press, czyli tłoczone na zimno na prasach hydraulicznych. W odróżnieniu od innych metod wyciskania soku takich jak sokowirówki i wyciskarki, metoda tłoczenia soków na zimno gwarantuje zachowanie najwyższej jakości soku dzięki zawartości maksymalnej ilości wartości odżywczych, witamin i minerałów. Powolne pozyskiwaniu soku w niskiej temperaturze za pomocą prasy pozwala zachować cenne enzymy, które ulegają zniszczeniu podczas podgrzewania soku w innych metodach produkcji. Dodatkowo, niskie natlenianie się soku gwarantuje jego trwałość i wyjątkowy, oryginalny smak. Ze względu na oczyszczający charakter diet sokowych, kluczową sprawą jest metoda pozyskiwania soku, aby można było zaobserwować pozytywny wpływ kuracji.

Kuracja oczyszczająca Cleanse Me

Wszystkie kuracje w Cleanse Me opierają się na specjalnie dobranym zestawie 6 ponumerowanych soków tłoczonych wyłącznie na zamówienie z surowych owoców i warzyw oraz mleka z orzechów. Soki zostały opracowane w taki sposób, aby dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu umożliwiają eliminację szkodliwych toksyn, tworzą idealną kompozycję dla zdrowia, jak i kubków smakowych. Po prostu wstrząśnij butelkę Cleanse Me i zrealizuj postanowienia noworoczne z 24% rabatem na dietę sokową!

Szukasz więcej informacji? Odwiedź nas na www.cleanseme.pl. Zapraszamy także do polubienia nas na Facebooku www.facebook.com/cleansemejuice oraz Instagramie https://www.instagram.com/cleanse_me/

 


materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy