Reklama

Ubrania z wełny merino polskiej produkcji - poznaj kolekcję paterns!

Najwyższej jakości, naturalnego pochodzenia materiał, którym jest wełna merino, wyróżnia się nie tylko właściwościami termowentylacyjnymi, ale także delikatnością, hipoalergicznością oraz nieporównywalnym, do oferowanego przez odzież bawełnianą lub uszytą z innych materiałów, komfortem. Dowiedz się, co czyni wełnę merino wyjątkową i dlaczego cieszy się ona rosnącą popularnością nie tylko wśród sportowców, ale również osób ceniących sobie wygodę każdego dnia.

Wełna merino - charakterystyka i pochodzenie

Wełna merynosów jest najdelikatniejszą odmianą tego materiału na świecie. Pochodzi z Oceanii i pozyskiwana jest ze zwierząt, którym zawdzięcza swoją nazwę - owcom rasy merynos. Wełna merino wyróżnia się na tle innych materiałów swoimi właściwościami termowentylacyjnymi, które sprawiają, że niezależnie od pory roku Twoje ciało odczuwać będzie pozytywne skutki jej użytkowania - w lecie, kiedy panują wysokie temperatury, nie będziesz się przegrzewać, natomiast zimą odzież z wełny merino skutecznie Cię ogrzeje. Choć niezwykle cienka, dzianina z wełny merino gwarantuje komfort niezależnie od warunków pogodowych. Wiele osób sięgając po ten materiał w pierwszym kontakcie z nim, nie jest w stanie uwierzyć, że ubrania, które trzymają w dłoni są wełniane - delikatność wełny merino sprawia, że zapewnia ona o wiele wyższy komfort niż powszechnie znane koszulki i inne ubrania bawełniane. Poza wygodą użytkowania i przewiewnością odzież z merino wyróżniają również właściwości do samooczyszczania w kontakcie z tlenem, antybakteryjność oraz hipoalergiczność. Wszystkie te czynniki sprawiają, że ubrania z wełny merino są doskonałym wyborem dla osoby w każdym wieku - od noworodków po osoby dorosłe.

Reklama

Ubrania z wełny merino produkowane w Polsce - wyjątkowe i oryginalne

Oferowane przez polską markę paterns ubrania z wełny merino są nie do podrobienia - oryginalne wzornictwo, ergonomiczne kroje dopasowane do różnych sylwetek a także szeroka gama rozmiarów sprawiają, że w ofercie paterns każdy znajdzie coś dla siebie. Dresy, koszulki, sukienki a także body i kocyki dziecięce z wełny merino to tylko niewielka część odzieży znajdującej się w asortymencie paterns. Co wyróżnia paterns jako markę? To nie tylko oryginalna odzież z wełny merynosa, ale także odpowiedzialne podejście do kwestii takich jak jakość wykonania paternsowej odzieży - dbałość o nią nie pozwala chodzić na skróty, dlatego paterns oferuje ubrania wykonane w Polsce, w krajowych dziewiarniach i szwalniach. Poza oczywistymi zaletami wełny merino i polską produkcją kolekcje paterns wyróżniają również oryginalne wzory współzałożycielki marki - Kasi Lamik. Wyjątkowość ubrań z wełny merino polega również na tym, że umożliwiają one podkreślenie więzi łączących ludzi - odpowiadające sobie wzory w kolekcjach męskiej, damskiej i dziecięcej pozwalają najbliższym na założenie odzieży, która dodatkowo podkreśla rodzinne czy przyjacielskie więzi.

Odzież z wełny merino w ofercie paterns

Ubrania polskiej produkcji, uszyte z wełny merino, dostępne w ofercie paterns to nie tylko koszulki, spodnie czy sukienki, ale również body oraz bielizna. Wełna merino przez wielu nazywana jest drugą skórą, gdyż jest niemal nieodczuwalna w trakcie codziennego użytkowania. Przewiewność oferowana przez ubrania z wełny merino czyni je rozwiązaniem na każdą pogodę. Z powodzeniem wykorzystywane mogą one być tak w lecie, jak i zimą. W ofercie paterns dostępna jest odzież wierzchnia, w postaci bluz i swetrów, a także odzież “pod spód", czyli bielizna, skarpetki a także koszulki z krótkim lub długim rękawem. W lecie nie tylko wełna merino zapewnia skórze odpowiednie warunki - materiałem takim jest również len, który jest nowością w kolekcji paterns. Poszukujesz ubrań polskiej produkcji i wykonanych z materiałów naturalnych? Koniecznie sprawdź kolekcję paterns!

Artykuł sponsorowany

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy