Reklama

Bezpłatne konsultacje i badania zdrowotne - Kraków Galeria Bronowice!

W najbliższą sobotę i niedzielę (16-17 maja) zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych rodziców do centrum handlowego Galeria Bronowice. Będzie to niezwykła okazja, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Möller’s i poznać cenne właściwości tranu – bogatego, naturalnego źródła kwasów omega-3 i witaminy D3. Akcja organizowana jest wraz z Fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

W najbliższą sobotę i niedzielę (16-17 maja) zapraszamy wszystkich przyszłych 
i obecnych rodziców do centrum handlowego Galeria Bronowice. Będzie to niezwykła okazja, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Möller’s i poznać cenne właściwości tranu – bogatego, naturalnego źródła kwasów omega-3 i witaminy D3. Akcja organizowana jest wraz z Fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

W specjalnie przygotowanym punkcie konsultacyjnym eksperci Möller’s będą udzielać cennych porad, m.in. w zakresie znaczenia kwasów omega-3 (DHA i EPA) oraz witaminy D3, ważnych dla zdrowia kobiet w ciąży, karmiących piersią, niemowląt i dzieci. Składniki te zawarte są w kapsułkach Möller’s Forte z tranem oraz norweskich tranach Möller’s Baby, które mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, a w przypadku tranu również przez niemowlęta powyżej 6 miesiąca życia.

Reklama

Eksperci zwracają uwagę na  szczególną rolę kwasów  omega-3 w suplementacji diety kobiet w ciąży, ponieważ wpływają one na odpowiednie tworzenie się i funkcjonowanie mózgu dziecka. Udowodniono również, że dzieci, których dieta jest bogata w kwasy omega-3, rzadziej chorują, mają lepsze wyniki w nauce i testach na inteligencję*. Warto zatem wprowadzić suplementację zarówno kwasów omega-3, jak i witaminy D3, która wspomaga odporność oraz przyczynia się do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Oba te składniki zawarte są w produktach Möller’s.

Zapraszamy już 16 i 17 maja 2015 r. do centrum handlowego Galeria Bronowice, Kraków, 
ul. Stawowa 61, w godz. 11.00 -16.30.

 

*I.B. Helland, L. Smith, K. Saarem, O.D. Saugstad, C.A. Drevon, Pediatrics vol 11 no 1 January 2003

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy