Reklama

Reklama

Funkcjonalna łazienka Gotowe aranżacje Krok 2.

Poprzedni artykuł był wstępem do cyklu o funkcjonalnej łazience. Pierwszy krok zrobiony - jest koncepcja użytkowania nowej łazienki. Funkcje łazienki określone, kolory wybrane, jeden, może dwa style chodzą Ci po głowie, sanitariaty i niezbędne meble policzone.

Poprzedni artykuł był wstępem do cyklu o funkcjonalnej łazience. Pierwszy krok zrobiony -  jest koncepcja użytkowania nowej łazienki. Funkcje łazienki określone, kolory wybrane, jeden, może dwa style chodzą Ci po głowie, sanitariaty i niezbędne meble policzone.

Masz za sobą Krok 1,

Przyszła pora na kolejny etap, niestety trudniejszy, lecz mam nadzieję, z moją pomocą poradzisz sobie z nim doskonale. 

Krok 2. Uwaga na gotowe aranżacje!

Teraz możesz zacząć podpatrywać gotowe aranżacje.

Jestem pewna, że zawrócą Ci w głowie, ponieważ na obrazku w fachowym piśmie wszystko wygląda pięknie i po prostu, chce się to mieć. Polecam zatem mój sprawdzony sposób: Patrzę na dwa obrazki i wybieram ten najlepszy dla mnie, dokładam kolejny i znów wybieram optymalny. Pamiętaj, że aranżacje mają być inspiracją: nie kopiuj ich bezkrytycznie.

Reklama

Różnisz się od innych: przyzwyczajeniami, charakterem, stylem bycia, nawet postrzeganiem czystości. Twoja łazienka też jest inna: okno znajduje się w innym miejscu lub nie ma go wcale, jest większa lub mniejsza. Pomieszczenie zaprojektowane dla sesji zdjęciowej lub innej rodziny, może być dla Ciebie po prostu niewygodne. Podpatruj – warto!

Jest wiele rozwiązań, na które sami nie wpadlibyśmy, lecz nie zapominaj o swojej koncepcji funkcjonalności i nie wpadnij w pułapkę zauroczenia nową modą. Moda zmieni się na nową, ale nie u Ciebie.

Małgorzata Smożewska

Stylizacja wnętrz

Odwiedź nasze strony:

z poduszkami dekoracyjnymi Wejdź tu!

z fotografią artystyczną Wejdź tu!

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy