Reklama

Reklama

Słodki sposób na wiosenne orzeźwienie! Czekoladowe orzeźwienie!

Jeśli jesteś fanem Frappuccino a czekolada to smak, który nigdy Ci się nie nudzi, po prostu nie możesz tego przegapić! Java Chip Frappuccino to mocno czekoladowy sezonowy napój, który wprawi Cię w wyśmienity nastrój i pozwoli poczuć wiosenne orzeźwienie. Spróbuj koniecznie propozycji, która specjalnie dla miłośników czekolady, już teraz wraca do oferty Starbucks!

Jeśli jesteś fanem Frappuccino a czekolada to smak, który nigdy Ci się nie nudzi, po prostu nie możesz tego przegapić! Java Chip Frappuccino to mocno czekoladowy sezonowy napój, który wprawi Cię w wyśmienity nastrój i pozwoli  poczuć wiosenne orzeźwienie. Spróbuj koniecznie propozycji, która specjalnie dla miłośników czekolady, już teraz wraca do oferty Starbucks!

Wyobraź sobie espresso zmieszane z mlekiem i syropem o smaku mokki, a do tego kawałki czekolady,  lód oraz górę puszystej bitej śmietany. Brzmi jak marzenie? To nie sen, to jawa! Konkretnie - Java Chip Frappuccino, jeden z ulubionych smaków klientów Starbucks.

Java Chip Frappuccino to zdecydowanie propozycja dla miłośników czekolady i mrożonych napojów – mówi Kacper Wilk, Coffee Master Starbucks. – Dokładnie zblendowane składniki serwowane w mocno orzeźwiającej, dzięki kostkom lodu, wersji to jeden z najpopularniejszych wyborów gości. Szczególnie podczas coraz cieplejszych, wiosennych dni – dodaje.

Reklama

Nie przegap okazji i spróbuj już dziś, jak smakuje czekoladowe orzeźwienie z Java Chip Frappuccino! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy