Reklama

Reklama

Jak wybrać sukienkę na wesele latem?

Wesela w lato dają doskonałą okazję, by wyciągnąć jedną z ulubionych kiecek. To również świetny okazja, by przejść się na zakupy!

Wesela w lato dają doskonałą okazję, by wyciągnąć jedną z ulubionych kiecek. To również świetny okazja, by przejść się na zakupy!

 

1. Wyszukaj pogodne kolory. Ciemne są dobre na zimę. Nie wypada ubierać białych ciuchów! To kolor zarezerwowany dla panny młodej.

2. Wyszukaj sukienkę do kolan. Długie sukienki również są lepsze na zimę, gdyż temperatura jest niższa, latem będzie Ci w takiej zbyt ciepło.

3. Przemyśl założenie bolerka lub marynarki, głównie kiedy twój strój jest bardzo odkryty, a ceremonia jest w kościele.

4. Makijaż - jest ważny. Pamiętaj, by wyglądać naturalnie, możesz być nieznacznie opalona. Jeżeli nie masz czasu na opalanie się, idź na solarium albo użyj kremu opalającego, jednak przekonaj się, że nie będziesz pomarańczowa! Ważnym jest, żeby skóra oddychała, dlatego używaj kosmetyki dobre jakościowo.

5. Jeżeli jest to określone w twoim budżecie zrób włosy u fryzjera. Stylista może sprawić, że będziesz wyglądać cudownie. W innym razie, jeśli masz dużo czasu ułóż fryzurę sama albo poproś przyjaciółkę. Zalecam związać włosy w luźny kok, by nie przeszkadzały podczas tańca.

6. Obcasy są prawie koniecznością. Nie koniecznie bardzo wysokie - jednak sprawią, że będziesz wyglądać zgrabniej. Kolor: jeśli twój strój jest wzorzysty dobierz buty w stonowanym kolorze. Jeżeli twój strój jest jednokolorowy możesz zaszaleć z butami! Najlepszym wzorcem jest czarna sukienka i czerwone szpilki.

7. Dodatki całkowicie odmienią twój look. Bransoletki, naszyjniki, kolczyki, paski, torebki, co wy na to? Nie ubieraj wszystkiego! Tak samo jak make-up, podkreśl 1 lub 2 rzeczy, nigdy wszystkie.

Reklama

 

 

Podobają Ci się artykuł? Więcej ciekawych artykułów na temat sukienek i mody znajdziesz na http://sukienka-na-wesele.pl/

 

Reklama

Reklama

Reklama