Reklama

Reklama

Koszulki z nadrukiem- sposób na indywidualizm

Oryginalny ubiór jest dobrym sposobem na wyróżnienie się w tłumie. Zamiast inwestować grube pieniądze w całą garderobę można postawić na drobny akcent w postaci koszulki z nadrukiem. Warto jest pójść o krok dalej i stworzyć niepowtarzalną koszulkę z jedynym w swoim rodzaju napisem czy grafiką. Pozostaje w takim razie pytanie- jak do tego podejść?

Z pomocą idzie przede wszystkim internet. W pierwszej kolejności należy przejrzeć katalogi firm i wybrać spółkę, która zajmuje się poligrafią lub odzieżą reklamową. Na terenie Polski działa obecnie ok 120 takich firm, dlatego wybór z pewnością nie będzie problemem. Niektóre z nich podejmą się wykonania pojedynczej sztuki koszulki, jednakże trzeba mieć na uwadze to, że część Część z nich przyjmie zamówienie na pojedynczą sztukę koszulki, jednakże trzeba mieć na uwadze to, że nie każdej firmie będzie się opłacało wyprodukować tylko jeden nadruk. Nierzadko jest to uzasadnione ograniczeniami sprzętowymi firmy- wiele zależy od sposobu wykonywania nadruku. Jeżeli przedsiębiorstwo wykorzystuje w procesie produkcji sitodruk to niestety stworzenie jednej koszulki byłoby zbyt drogie, gdyż każdy projekt wymaga stworzenia nowych matryc.

Reklama

W razie odmowy lokalnej firmy poligraficznej warto poszukać w sieci sklepów internetowych oferujących wykonanie koszulki z nadrukiem (taką stroną jest m.in. http://www.koszulki.pc.pl), wtedy możliwości są właściwie nieograniczone. Przykładowo, wyżej wymieniony sklep oferuje około tysiąca różnych wzorów koszulek i umożliwia stworzenie własnego napisu (np. imienia czy tytułu). Istnieje również możliwość przesłania własnej grafiki bez konieczności profesjonalnej obróbki w programie graficznym. Firmy ponadto udostępniają swoim klientom generatory nadruków, dzięki którym projektowanie własnej koszulki przebiega wedle własnych upodobań- od kroju koszulki po umiejscowienie nadruków.

Dla osób wielbiących się w rzeczach ręcznie wykonanych istnieje sposób samodzielnego stworzenia koszulki z nadrukiem. Koszulka jest wtedy jedyna w swoim rodzaju, dodatkowo nie jest to nic skomplikowanego. Podstawą jest zaopatrzenie się w farby akrylowe oraz żelazko. Wystarczy namalować na koszulce wzór, odręcznie lub poprzez wcześniej wycięty szablon, odczekać aż wyschnie i przyprasować na obydwu stronach żelazkiem (należy pamiętać aby na prawej stronie wcześniej zabezpieczyć malunek papierem). Co prawda farba akrylowa po wyschnięciu jest wodoodporna, jednakże utrwalenie w wysokiej temperaturze zapewnia dłuższe „życie” nadruku.

 

 

Źródło:  http://www.koszulki.pc.pl/

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje