Reklama

Reklama

Sherlock Holmes - Baker Street 221b

"Podstawowym błędem jest podawanie teorii, zanim uzyska się dane. Niepostrzeżenie zaczyna się dostosowywać fakty, by zgadzały się z teoriami, zamiast próbować stworzyć teorię, która byłaby zgodna z faktami." S. Holmes

"Podstawowym błędem jest podawanie teorii, zanim uzyska się dane. Niepostrzeżenie zaczyna się dostosowywać fakty, by zgadzały się z teoriami, zamiast próbować stworzyć teorię, która byłaby zgodna z faktami."
S. Holmes

"Dla wielkiego umysłu nie ma rzeczy małych"

Jesienny wieczór, za oknem deszcz. Zanurzam się w fotelu z książką w dłoni i po raz kolejny przenoszę się na Baker Street 221b, w zupełnie inny świat. Świat w którym króluje najlepszy detektyw jakiego znam – Sherlock Holmes.  To ktoś więcej niż postać stworzona przez Artura Conan Doyle’a, to wzór genialnego umysłu w niepozornym ciele, osoby posiadającej całą paletę umiejętności pozwalających na rozwiązywanie zagadek teoretycznie nie do rozwiązania. Holmes prowadzi nas przez zawiłe meandry śledztwa, uczy jak wykorzystywać rozmaite dziedziny i na koniec zaskakuje rozwiązaniami. Jest detektywem, którego podziwiam i uwielbiam.  Jeśli jeszcze go nie znacie, zapraszam na Baker Street 221b – w niesamowitą podróż, w której tajemnica miesza się z zapachem tytoniu.

Reklama

A gdy nie mam czasu na czytanie, mogę spojrzeć na ścianę na której wisi stworzony przeze mnie obraz na wzór tabliczki, którą znaleźć można w Londynie.


 "Geniusz oznacza nieskończoną zdolność pokonywania trudności"
S. Holmes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy